Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles jaunieši un deputāti tiksies neformālā diskusijā

Rundāles novads ņēmis piemēru no kaimiņu novadiem un plāno rīkot neformālu novadu deputātu un jauniešu diskusiju «Kafija ar politiķiem», informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Diskusija notiks ceturtdien, 21. maijā, plkst. 10 Rundāles novada domes sēžu zālē. «Metodes mērķis ir pārdomātā un patīkamā vidē abām iesaistītajām pusēm – jauniešiem un politiķiem – dot iespēju satikties, iepazīties un pārrunāt jauniešiem aktuālus jautājumus,» stāsta diskusijas organizatore un pašvaldības projektu speciāliste Laura Ārente.

Diskusija notiks divās darba grupās, kur vienā plānots pārrunāt un izvērtēt jautājumus par vides atbilstību jauniešu vajadzībām, interesēm. Savukārt otrā darba grupa diskutēs par jauniešu iespējām iesaistīties dažādās sabiedriskās aktivitātēs un lēmumu pieņemšanā.

«Kafija ar politiķiem» ir viena no projekta «Aiziet!» aktivitātēm, ko Rundāles novada dome šogad realizē ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu.

Pateicoties projektam, pagājušajā nedēļā poļu skolēni no Sv. Jāņa Pāvila II ģimnāzijas Gļiņankā ciemojās Pilsrundāles vidusskolā, lai radošo darbnīcu ciklā par latviešu gadskārtām, svētkiem un nacionālajiem ēdieniem pilnveidotu savstarpējās komunikācijas prasmes un veicinātu jauniešu sociālo toleranci.

Nākamā aktivitāte paredzēta 27. maijā. Novada jaunieši ir aicināti uz neformālu diskusiju, kur, izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, viņi tiks rosināti apzināties iekšējos resursus radošu risinājumu izstrādei un redzesloka paplašināšanai, kā arī tiks sekmēta jauniešu interese par iesaistīšanos uzņēmējdarbībā.

Kā zināms, projektu «Aiziet!» īsteno ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atbalstu. Projekta kopējās izmaksas ir 3999,24 eiro, un to sedz no valsts budžeta finansējuma.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas