Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novadā cer īstenot vairākus satiksmes drošības uzlabošanas projektus 4

Rundāles novada Finanšu komitejas un Attīstības komitejas apvienotajā sēdē pieņemts lēmums virzīt vairākus satiksmes drošības uzlabošanas projektus, portālu informēja Rundāles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Ārente.Projektus plānots iesniegt Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" prioritātes "Teritorijas pieejamības un sasniedzamības veicināšana" pasākuma "Pieejamības un transporta sistēmas attīstība" aktivitātes "Satiksmes drošības uzlabojumi apdzīvotās vietās ārpus Rīgas" izsludināto projektu konkursā. Paredzēts pretendēt ERAF finansējuma saņemšanai (līdz 85% apmērā no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām) ar vairākiem projektu pieteikumiem par satiksmes drošības uzlabošanas pasākumiem Pilsrundālē, Svitenē, Bērstelē, Saulainē. Veikti sagatavošanas darbi projekta pieteikumu izstrādei - sagatavoti gājēju celiņu tehniskie projekti, apgaismojuma izbūvei, veikti ceļu drošības auditi, kā arī sagatavoti projektu iesniegumi. Projekta "Satiksmes drošības uzlabojumi Pilsrundālē" gaitā paredzēts izbūvēt gājēju celiņu no Rundāles novada domes līdz Rundāles pils autobusa pieturai. Projekta ietvaros plānots izveidot gājēju pārējas, uzstādīt norādījuma ceļa zīmes, kā arī izbūvēt apgaismojumu pašlaik neapgaismotajai gājēju celiņa daļai. Bīstamākajās vietās - tilta pār Bērsteles upīti posmā - paredzēts izbūvēt aizsargbarjeras. Projekta "Gaišais ceļš uz Bērsteles skolu" realizēšanas laikā ir paredzēta celiņa izbūve no valsts autoceļa līdz skolai, apgaismojuma izbūve visā ciemata teritorijā gar autoceļa malu, izveidota gājēju pāreja, ierīkoti horizontālie apzīmējumi un uzstādītas norādījuma ceļa zīmes. Savukārt projekta "Satiksmes drošības uzlabojumi Saulainē" aktivitātes paredz veikt gājēju celiņa izbūvi no autobusa pieturas līdz bērnudārzam "Mārpuķīte", rekonstruēt esošo gājēju celiņu no Saulaines krustojuma līdz Saulaines profesionālajai vidusskolai, kā arī izbūvēt apgaismojumu un gājēju pāreju, izvietot tehniskajā projektā paredzētās ceļa zīmes un horizontālos apzīmējumus. Projekts "Satiksmes drošības uzlabojumi Svitenē" paredz gājēju celiņa izbūvi cauri Svitenes muižas parkam, kā arī autobusa pieturvietas pārvietošanu un gājēju celiņa izbūvi gar abām valsts ceļa pusēm, gājēju pāreju. Arī šeit paredzēts izvietot ceļa zīmes un horizontālos apzīmējumus. Lēmumprojekti ar precizējumiem par dalību atklātā projektu konkursā vēl tiks izskatīti novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kristine

$6.00 Welcome Survey After Free Registration!
Viegla un reāla peļņa internetā, nav jāskatās reklāmas un jāskaita grašus, kamēr mēneša beigās sakrāsies pāris lati

pirms 7 gadiem, 2010.10.21 13:28

Prof. Bite

PTC vai klikšķināšana uz reklāmām un reklāmu e-pastu „lasīšana” (atvēršana) ir vēl viena populāra nodarbe Internetā. Ierakstot Google meklētājā „PTC” redzam, ka tam atbilstoši atrodamas 56 100 000 weblapas. Savukārt mēnesī PTC tiek meklēts 673 000 reižu. Iespaidīgi, vai ne? Tagad par manu pieredzi šajā „lauciņā”.

Reģistrēšanās PTC saitos
Process pavisam vienkāršs. Neprasa daudz datu, kuru ievadei var izmantot ROBOFORM programmu. Jānorāda naudas saņemšanas veids – jāizvēlas kādu no Interneta norēķinu portāliem. Visbiežāk piedāvā PayPal vai AlertPay.

Darbošanās ar PTC
Nosacītajā PTC saita kontā ieskaita noteiktu naudas summu par reģistrēšanos, par citiem piesaistītiem dalībniekiem (refferals), reklāmu un e-pastu atvēršanu (uz 30 – 120 sekundēm). Atzīšu, ka dažās reklāmās atradu patiesi noderīgu informāciju. Naudu kontā ieskaita par paša „paveikto” kā arī procentus no referāļu paveiktā. Atsevišķos gadījumos referāļu „pienesums” sastāda no 20 līdz pat 60% no kopējās summas.
Ierobežojums, ka vienlaikus var atvērt tikai vienu reklāmu vai e-pastu. Tomēr atklāju, ka tas darbojas tikai attiecībā uz vienu saitu. Vienlaikus var vienā saitā atvērt reklāmu, bet otrā e-pastu un pēc tam pretēji. Intensīvi darbojoties, izmaksas minimālo robežu var sasniegt 3-5 mēnešu laikā. Bet te nu sākas pats interesantākais. Tad, kad sasniegta minimālā izmaksas robeža, iesniegts izmaksas pieprasījums, vēlreiz apstiprināts savs PayPal konts un e-pasts, parādās uzraksts: „We will contact you soon”. Un tā ir pēdējā ziņa no tā ”kantora”.

Secinājumi

PTC principā var labi apvienot ar citu nodarbi, kas neprasa koncentrēšanos – piemēram, Virszemes TV skatīšanos.
PTC reklāmās var atrast arī patiesi noderīgu informāciju.
Maz ticams, ka solītās naudas summas jebkad saņemšu, jo tad neviens nestrādātu citu darbu, bet nodarbotos ar PTC. PTC saiti tiek veidoti ar mērķi nodrošināt apmeklētāju plūsmu noteiktām weblapām, tā ceļot to reitingu meklētājprogrammu (Google, Yahoo!, MSN u.c) acīs.
Šī man bija laba „skola” kā piesaistīt „referāļus” izmantojot citas Interneta vides iespējas: pielietojot Googles reklāmrīku AdWords, izsūtot e-pasta vēstules un ievietojot reklāmas Interneta portālos.
Līdzīgi kā Paid Surveys, arī šo nodarbi svītroju no savu Interneta aktivitāšu saraksta.

P.S. Pārpublicējot šo rakstu pēc ilgāka laika gribu piebilst, ka dažādās interneta vietnēs ir atzinīgas atsauksmes par šo pelnīšanas veidu. Katrs izvēlas sev piemērotāko un atbilstošu savām prasmēm. Tomēr ilgtermiņā tas nav izdevīgi jo visu laiku pašam jādarbojas internetā -(jāatrodas pie datora) pretēji principam – “izveido, uzsāc , aizmirsti un pelni”. Tāpat nav arī izdevīgi izvietot reklāmas šajās PTC vietnēs jo meklētājprogrammas (Search Engine) diezgan labi izvērtē no kādām vietnēm veidojas apmeklētāju plūsma un attiecīgi to (zemāk) novērtē, kā arī apmeklētāji nav ieinteresēti konkrēti jūsu piedāvājumā.

pirms 8 gadiem, 2010.07.25 06:07

Dainis

Piedāvā iespēju nopelnīt. Pavisam jauna metode. Viss sīki un izsmeļoši būs parādīts, arī tas, cik pelnīsiet, ja apmeklēsiet šo linku: http://e44fb8d2q83-5yd3gm0i06dl6e.hop.clickbank.net/?tid=055055 Darba iespēja uz ilgu laiku.

pirms 8 gadiem, 2010.07.24 23:54

Vietējās ziņas