Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novada «Mārpuķītē» uzņems bērnus no pusotra gada vecuma 5

Rundāles novada pirmsskolas iestādē «Mārpuķīte» līdz šim uzņēma bērnus no divu gadu vecuma, bet jaunajā bērnudārzā jaunākā grupiņa būs no pusotra gada vecuma. Savukārt pirmsskolas grupās Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienībās Svitenē un Bērstelē uzņems bērnus, sākot ar divu gadu vecumu.Rinda uz vietām pirmsskolas iestādēs novadā ir vienota, vecāki var norādīt, kura iestāde viņiem ir tuvāka un izdevīgāka. Reģistrāciju veic novada sociālā dienesta vadītāja, skaidro Līga Vasiļauska, Rundāles novada domes juridiskās nodaļas vadītāja. Ja bērnam un vismaz vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvieta ir Rundāles novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, viņus uzņem pirmās pakāpes reģistrā. Rindā uz vietām bērnudārzā uzņem arī ārpus novada dzīvojošos, taču tas ir otrās pakāpes reģistrs.Kaut gan, šogad atklājot jauno bērnudārzu «Mārpuķīte» Saulainē 116 bērniem, vietas pietiks visiem gaidītājiem, spriež pirmsskolas iestādes vadītāja Indra Konstantinova. Jaunākās grupas audzēkņiem vajadzīgas atbilstīgas mēbeles, to piedāvājums kopā ar ražotāju tiks izskatīts 7. janvārī, tā Indru Konstantinovu informējis objekta būvuzraugs Aldis Iesalnieks. Izmaiņas saistošajos noteikumos, kas nosaka kārtību, kādā reģistrējami un tiek uzņemti bērni novada iestādēs, kurās īsteno pirmsskolas izglītību, Rundāles novada dome pieņēma 29. decembrī, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Ārente.Saistošie noteikumi nosūtīti Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai izvērtēšanai. Saņemot pozitīvu atzinumu, šie noteikumi stāsies spēkā ar 2010. gada 1. martu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

sik

Esmu priecīga, ka mana ģimene dzīvo tieši šai novadā!Un laimīga, ka pie stūres ir tieši šis stūrmanis:)
Manam otram bebim būs vieta jaunajā b/d un man nevajadzēs piedzīvot tās mokas, ko piedzīvoju ar pirmo (tās auklīšu lietas).Mierīgi atgriezīšos darbā noteiktajā laikā un man nevajadzēs uztraukties!
Paldies, bērni ir mūsu nākotne!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.06 15:25

Robis

Lauķis paliek lauķis, smadzenes pareizā virzienā tā ar nekad neattīstīsies!

pirms 8 gadiem, 2010.01.06 10:23

lauķis

Okmanis paredzēja to bardaku, kas notiek Bauskā, tāpēc arī paņēma vagu un uztaisīja Rundāles novadu.

pirms 8 gadiem, 2010.01.05 13:46

Mazā

Kad beidzot Bauskas novads izstrādās noteikumus par vienotu rindu bērnudārzos?Rundālei tam atliek laiks, bet Bauskas novadam nē, par ko viņi saņem algas visus šos mēnešus?

pirms 8 gadiem, 2010.01.05 12:40

Vietējās ziņas