Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novada multifunkcionālā centra būvniecība turpinās 5

Šī gada jūlija beigās «Bauskas Dzīve» ziņoja par Rundāles novada multifunkcionālā centra būvniecības darbu pārtraukšanu. Īsi pēc tam laukumu pameta būvnieki, un kādu laiku objektā nekas netika darīts.

Rundāles novada dome 2. augustā nosūtījusi SIA «ProfBuilder» paziņojumu par līguma izbeigšanu. Kāda situācija ir pašlaik? Lai nodrošinātu energoefektivitātes pasākumu veikšanu, tika izsludināta iepirkuma procedūra «Multifunkcionālā centra būvniecība, 5. – 6. kārta». Saskaņā ar rezultātiem, līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar SIA «Kvintets M». Kopējā līgumcena ir 204 408,33 eiro, ziņo Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilvija Tetērina.

Minētā firma veic tikai piektās un sestās kārtas noteiktos darbus, t. i., siltināšanu, jumta, logu un durvju nomaiņu, un «tie pilnīgi nesaistoties ar iepriekšējo būvnieku nedarbiem», atklāj SIA «Kvintets M» valdes loceklis Ainārs Marinsks. Līgums ar uzņēmumu tika noslēgts nedēļu pirms darbu sākšanas – 6. septembrī. To visu plānots pabeigt līdz nākamā gada 6. janvārim. «Sarežģījumus rada laikapstākļi, bet tāpat process norit raiti un pēc plāna,» teic A. Marinsks.

Vislielākās galvassāpes rada otrā un trešā kārta, kurā minēta garāžas ēkas renovācija, publisko tualešu un jaunbūvējamā centra telpu izbūve. Šim jautājumam ir «pieķērušās» divas firmas. SIA «LBS-Konsultants», kas veic tehnisko apsekošanu, un SIA «Būvprocess», kura pārziņā būves ekspertīze. Abas firmas konstatēs centra tehnisko kārtību, defektus. Pēc tam atbilstīgi līgumam tiks sniegta informācija par to, kas jāpārbūvē un kas vēl nav vispār izdarīts. To paredzēts izpildīt līdz 20. oktobrim. Pēc informācijas saņemšanas tiks sagatavotas specifikācijas un izsludināts jauns iepirkums. «Tad, kad zināsim visas nepilnības un cenas, būs skaidrs, ar kādām pretenzijām konkrēti vērsties pret iepriekšējo būvnieku,» atklāj Rundāles novada domes izpilddirektors Aigars Sietiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Locis

Priekš kam šāda ēka pašvaldībâ vajadzīga? Jau gadiem vienīgais, kas patiesi velk pagastu ir pils un tikai. Nebūtu pils tad nebūtu pašvaldības spalvu nekādu

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.11 04:42

Mocis

Priekš kam tā tiek celta, neviens nezina, bet tas, ka šī celtne var pretendēt uz neglītākās būves balvu pasaulē, tas nu gan ir točno.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.11 21:42

KNABIS

kūkmanis ceļ miljonu vērtu kartupeļu glabātavu rundāles balsotājiem

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.12 15:23

Atkal melo

Bauskas dzīve atkal melo ;(
Kāpec jāraksta virsrakstā, ka centra būvniecība turpinās, ja no raksta saprotams, ka nē.
Tiek siltināt vecā ēka un jauuzcetais brāķis kā stāvēja tā stāv.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.12 16:55

Jāpārceļ rundāles pils uz rēzekni, tad redzēs ko rundāle bez pils pīkstēs. Tad sprukas būs arī pašvaldības sēdoņiem

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.13 12:36

Vietējās ziņas