Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novada seniori tiekas tradicionālajā ballē 8

Rundāles novada pensionāru ballē, kas šoreiz notika Bērsteles kultūras namā, 28. jūlijā pulcējās aptuveni 160 dalībnieku. Pērn gan bijis vairāk nekā 200 ballētāju, informē Rundāles novada sociālā dienesta vadītāja Kristīne Brūvele.

Šogad ballei dots nosaukums «Sens, tik sens ir tas stāsts». Koncertā uzstājās dziedātājs Andris Daniļenko, Latvijas Nacionālā teātra aktrise Zane Jančevska, komponists Valdis Zilveris, deju grupas «Magnolijas» un «Ir varianti».

Pensionāru balles Rundālē notiek daudzus gadus, iedzīvotāji senās, tīkamās tradīcijas joprojām kopj. Sarīkojuma vieta ik gadu tiek mainīta, lai aptvertu visu novadu. Pērn pasākums notika Svitenē, nākamgad balle būs Rundālē. 

«Pensionāru balle mūsu novada ļaudīm ir viens no gada gaidītākajiem pasākumiem. Tā ir iespēja sanākt kopā, lustīgi atpūsties, izrunāties un izdejoties, sastapt bijušos kolēģus, draugus un skolasbiedrus,» par balli stāsta Kristīne Brūvele.

Apmeklētāji iesaistījās dažādās aktivitātēs, Rundāles novada kultūras darba speciāliste Lilita Lauskiniece atsvaidzināja ballētāju zināšanas par Latvijas vēsturi.
Sarīkojuma dalībnieku uzslavas, aplausus un ovācijas izpelnījās Saulaines sociālā centra iedzīvotājs Valdis Saprons, kurš, atminoties jaunības dienās apgūtās iemaņas mutes ermoņikas spēlē, kāpa uz skatuves un sanākušos priecēja ar muzicēšanu. Valdi Sapronu slavēja arī mūziķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

saulainiete

Pateicoties Rundāles novada jaukajām sociālā dienesta darbiniecēm, pensionāru svētki vienmēr ir izdevušies!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.30 09:54

ssss

sssapratu , ka balli rīkoja novada kultūras darbinieces?

pirms 2 gadiem, 2016.07.30 22:14

ķēķa pelīte

Kristīne, Laima,Sandra Rundāles novadā veic visgrūtāko darbu.
Sirsnīgas, talantīgas ar dabas dotu aicinājumu - palīdzēt!

pirms 2 gadiem, 2016.07.30 12:19

)

var jau būt, var jau būt........
bet , diemžēl, viņu pienākumos nav tikai palīdzēt pensionāriem.... un tur jau pavisam cits stāsts.... (((

pirms 2 gadiem, 2016.07.30 13:19

paldies

paldies Svetai , Gunai , Lilitai par pasākumu , par skaisto sagaidīšanu, par foto izstādi, par laba vēlējumiem, par dejām, ))

pirms 2 gadiem, 2016.07.31 00:11

pozitīvā

Man prieks un lepnums, ka beidzot neviens neizlej žulti, bet priecājas par pasākumu un saprot, ka jāuzteic tā rīkotāji.

pirms 2 gadiem, 2016.08.02 10:33

Jokers

Visi pensionāri balsos vēlēšanās par OKMANI,viņš ir labs.

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 15:46

Vietējās ziņas