Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pilī godinās Zemgales reģiona uzņēmējus

Otro gadu Rundāles novada Rundāles pilī 1. decembrī notiks Zemgales plānošanas reģiona sadarbībā ar pašvaldībām organizētais krietnāko uzņēmēju godināšanas pasākums. Pirmo reizi suminās arī uzņēmējdarbībai draudzīgākās pašvaldības Zemgalē.

Visas 22 Zemgales plānošanas reģionā (ZPR) ietilpstošās pašvaldības izraudzījušas katra vienu titula «Gada uzņēmējs Zemgalē 2017» cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru firma reģistrēta vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā. Tā informē ZPR sabiedrisko attiecību speciālists Juris Kālis.

Starp nominētajiem titula ieguvējiem, kuru vārdus apstiprinājusi Zemgales attīstības padome, ir gan Zemgalē pazīstami lauksaimnieki, metālapstrādes, mežistrādes, pārtikas rūpniecības, tūrisma un viesmīlības pārstāvji, gan mājražotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji. Visi laureāti saņems īpaši darinātu piemiņas zīmi, atzinības rakstu un naudas balvu.

Vēl pirmo reizi godinās arī uzņēmējdarbībai draudzīgākās pašvaldības Zemgalē. Šoruden Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar ZPR rīkoja konkursu «Pašvaldību atbalsta pasākumi uzņēmējdarbības sekmēšanai». Par laureātu noteikšanu un piešķirtās kopējās naudas balvas 10 390 eiro apmērā sadali lēma ZPR izveidota vērtēšanas komisija ar pārstāvjiem no ZPR administrācijas un Zemgales uzņēmējdarbības centra, kā arī no vairākām sadarbības organizācijām. Par uzvarētājām atzītās trīs pašvaldības arī godinās sarīkojumā Rundāles pilī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas