Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pilī notiks koncerts «Baroks un džezs»

Šodien plkst.17 Rundāles pils Baltajā zālē koncertcikla "Liepājas skaņas Rundāles pilī" gaitā notiks koncerts "Baroks un džezs", portālu informēja Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Vanaga.

Koncertā piedalās - Miks Vilsons (flauta), Jānis Rubiks (kontrabass), Māris Zīlmanis (sitaminstrumenti), Ingrīda Reinholde (klavieres), Ņikita Košeļevs (ģitāra).

Programmā skanēs Džirolamo Freskobaldi "Ārija ar variācijām Aria detta la Frescobalda" (pārlikumā ģitārai), Karls Fīlips Emanuels Bahs - I un II daļa no "Sonātes flautai laminorā", Johana Sebastiana Baha "Divas invencijas klavierēm" un Baha "Menuets un badinērija no Otrās orķestra svītas siminorā BWV 1067" (pārlikumā flautai un klavierēm), Rolāna Diāna "Fuoco ģitārai solo", Kloda Bolinga "Piknika svīta".

"Baroka kungs, sēdēdams savas varenās pils iemīļotajā darbistabā un apcerīgās pārdomās iegrimis, nemaz nepamanīja, kā laiks ir pāršalcis pāri gadu simtiem. Atģidies no dziļo domu nastas, viņš ieraudzīja sev blakus sēžam kādu jaunskungu vārdā misters Džezs. Abi kungi sasveicinājās un tajā pašā mirklī sajuta kādu kopīgu, vārdos netveramu saikni," koncertprogrammu aprakstīja flautists Miks Vilsons.

"Baroka kungs, protams, jutās drošs un pārliecināts par savu pasaules uztveri un viedokli. Tie bija pamatīgi un stipri kā paša saimnieka pils mūris, tomēr kaut kas pieredzējušā vīrā vilktin vilka pie jaunā ciemiņa. Mistera Džeza amizantā uzvedība un spontānie, pat pārdrošie izlēcieni nevis kaitināja, bet uzjautrināja. Drīz vien, pārmijot pa vārdam, abi kungi jau atradās pils pagalma brīnišķajā dārzā un, baudot visizmalcinātāko vīnu, jutās kā labākie draugi. Svētku pikniks var sākties!" aprakstīja Vilsons.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas