Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas «Bauskas Dzīves» abonēšana 2017. gadam 12

Baušķeniece Leonora Vilciņa ir pirmā, kas laikrakstu «Bauskas Dzīve» pasūtinājusi visam 2017. gadam. Avīzes redakcijā viņa to izdarīja otrdien, 4. oktobrī.

«Tas pensionāra ierastais rituāls – saņemt pensiju, izplānot visus izdevumus un veikt maksājumus. Šomēnes pirmais, ko es samaksāju, bija par avīzi nākamajam gadam. «Bauskas Dzīvi» lasu visu laiku, kopš dzīvoju Bauskā. Parasti pirmo izlasu redakcijas sleju, tad apskatos pēdējo lapu. Tajā mani ļoti saista apraksti par dzīvniekiem. Lasu ziņas, stāstus par līdzcilvēkiem. Ja man vaicātu, kas avīzē nepatīk, es nemaz to nevarētu nosaukt,» tā «Bauskas Dzīvi» vērtē pastāvīgā lasītāja Leonora Vilciņa.

Laikraksta mārketinga speciāliste Dace Karļuka informē, ka šogad, tāpat kā citus gadus, laikrakstu visam nākamajam gadam var abonēt «Latvijas Pasta» nodaļās un pie pastniekiem. Steidzīgākajiem ērti avīzi būs pasūtināt internetā. Tāpat lasītāji var zvanīt uz norādītajiem tālruņa numuriem, veikt abonēšanu pa telefonu un samaksāt par to internetbankā. Savukārt izdevīgāk ir abonementu noformēt redakcijā, jo te par kvīts izrakstīšanu nepieprasa komisijas maksu.

«Bauskas Dzīve» nākamgad nāks klajā divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās – biezākā formātā. Tas tālab, ka mūsdienu dinamiskajā interneta tehnoloģiju laikmetā avīze vairs nav operatīvais ziņu avots, tā kļūst par sarunu biedru, kas sniedz atbildes un skaidrojumus, piedāvā problēmu analīzi, uzmundrina lasītājus.

Jauno avīzes modeli lasītāji saņems jau ar 6. decembri, lai ir iespēja ar to iepazīties vēl šogad. Jau kopš vasaras lasītāji «Bauskas Dzīves» pielikumā saņem bagātīgu un par četrām lappusēm biezāku TV un radio raidījumu programmu; šajā nedēļas nogalē saņems pārveidotu mūsu pielikumu žurnālu «Dzīvespriekam» – biezāku, daudzveidīgāku, interesantāku un noderīgāku. Tas abonentiem iepazīstināšanas dāvanā, lai var droši izvēlēties pasūtināšanai 2017. gadam.

Laikrakstu nākamajam gadam var abonēt gan ar TV programmu, gan arī klāt pasūtināt pielikumu «Dzīvespriekam». Tie, kuri izvēlēsies abonēt laikrakstu visam 2017. gadam, ietaupīs viena mēneša maksu. Abonēšanas kampaņa ilgs līdz 30. decembrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

bb

Šķiet, ka vairs neabonēšu šo laikrakstu.Maz tiek rakstīts par novada aktualitātēm,ieliek pa visu lappusi , vai pat par divām kaut kādu vispārēju tēmu un lasiet, neinteresanti. Pēc jaunā gada atkal sākas skolu absolventu aprakstīšana, nu kam to vajag? Maz prolēmrakstu tieši par novadā notiekošajām nebūšanām, neizdarībām. Vai tad pie mums ir viss kārtībā?

pirms 2 gadiem, 2016.10.05 10:42

Dzintra

Man ļoti patīk intervijas, raksti par jaukiem cilvēkiem - vienalga, vai tā ir sirma kundzīte, vai students, mums apkārt ir daudz ļoti interesantu cilvēku, gribas palasīt par viņiem.

pirms 2 gadiem, 2016.10.05 13:39

G.A.

Sen,tik sen bija tas laiks,kad krievu okupantu armijai un BDz sveikas māju vienlaicīgi. Vēl pēc pāris gadiem absolūti visiem Latvijas TV raidījumiem-šķidreņiem. Ir taču Sat TV ar tūkstošiem kanālu daudzās valodās ! Bet ar š.g. oktobri - atā atā *Diena* un *ir* .... piegriezies par tām stulbībām Muļķuzemē.

pirms 2 gadiem, 2016.10.05 13:51

okei

Patika vecie žurnālisti Mārīte, Inga un vēl... katrs rakstiņš bija pārdomāts un interesants. Kam vajadzīgi sausi neinteresanti fakti. Žurnālisti ejiet pie cilvēkiem tik daudz interesanta ko teikt būtu daudziem ļaudīm.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 00:27

Visvaldis

Beidzot! Kā es gaidīju šo dienu. Pēdējo nedēļu vispār neesmu ne normāli ēdis, ne gulējis. Skriešu abonēt. Atā.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 10:11

paps

No nākamā gada avīze iznāks tikai 2x nedēļā, nevis kā šobrīd-3x. Tas jau bija gaidāms, jo ja jau tādi lieli reģionāli laikraksti, kā Zemgales Ziņas (Jelgava) vai Latgales Laiks (Daugavpils, utt.) iznāk tikai 2x nedēlā, ko tad var gribēt no Bauskas Dzīve, turklāt BDZ pēdējā laikā tik plāna, tik plāna, laikam nav vairs par ko lasīt.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 11:26

paps

Tpu, nevis lasīt, bet rakstīt:)

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 11:27

ja kas

Zemgales ziņas iznāk reizi nedēļā.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 11:42

Lasītājs

Svarīgi ir radīt unikālu, pievilcīgu saturu, lai tas būtu saistošs auditorijai, nevis atražot jau citviet tiražētu informāciju.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 23:11

Zaiga

Patiesībā tas ir nepareizs gājiens. Dzīvoju Rundāles novada pierobežā ar Jelgavas novadu un paskastītē nāca abi laikraksti. Pieminēto Zemgales ziņu jaunais formāts saturiski ļoti tukšs.
Biezs, nederīgs papīra blāķis. Iepriekš 3x nedēļā bija informācija par galveno novadā; šobrīd, lai aizpildītu lapas, ir salikta informācija par viss kaut ko, bet lasīt īsti nav ko. Tāpat arī lielās reklāmas pa veselu lappusi. Saprotams, ka vairs nav ko rakstīt, tāpēc izlīdzas šādā veidā. Diemžēl palaidu garām to brīdi, kad it kā jau laicīgi esot informēts par pāreju uz nedēļas laikrakstu, tāpēc nožēloju, ka pasūtīju avīzi uz pusgadu. Ļoti nepatīk šāda rīcība, tāpēc apsvēršu domu no abonēšanas atteikties, un, ja turpinās pienāk bezjēdzīgs papīra blāķis, atgūt iztērēto naudu par pasūtīšanu. Nelietderīgi iztērēta nauda... Diemžēl...
Tas pats tagad notiek ar Bdz... jaunos nemāk uzrunāt, tiem vajadzīga digitālā vide, bet vecos ar šādu rīcību tik pazaudēsiet...

pirms 2 gadiem, 2016.10.07 07:56

aa

Ja jau līdz šim, kad iznāca 3x nedēļā bija tik daudz reizes, ka avīze neiznāca, jo piegādes dienas vai iepriekšējās darbadienas iekrita sarkanajos datumos, tad sanāk, ka nākošgad būs vismaz 5 nedēļas, ka vispār būs 1x. Paldies, vairs neabonēšu, plīti iekurināšu ar citiem papīriem.

pirms 2 gadiem, 2016.10.08 22:32

Reiz bija

Piekrītu Dzintrai.... būtu patīkami avīzītē lasīt pozitīvu informāciju par interesantiem, darbīgiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Nevis žurnālista subjektīvo nepatiku pret atsevišķiem cilvēkiem, vairojot negatīvo atmosfēru sabiedrībā.

pirms 2 gadiem, 2016.11.08 20:44

Vietējās ziņas