Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakopj Iecavas parkam piederošās saliņas upē 4

Pašvaldības kapitālsabiedrības «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) brigādes darbinieki sākuši sakopt saliņas Iecavas upē, kas pieder ciema parkam.

Ieilgušais rudens ļauj novākt bojātos kokus un sakuplojušo pamežu, stāsta pašvaldības dārzniece Sarmīte Avota. Viņa iecerējusi saliņās turpmāk pļaut zāli un uzturēt sakoptu vidi, ar laiku ierīkojot celiņus, soliņus un noņemamus tiltiņus, jo plūdu laikā šī teritorija lielākoties applūst.

Parka saliņu sakopšana pie estrādes un netālu no Iecavas upes tilta Rīgas ielā iepriekš apspriesta domes sēdēs, taču līdz šim tam nav atvēlēti līdzekļi. S. Avota Iecavas parku uzskata par ļoti vērtīgu, tomēr nepietiekami izmantotu vides resursu, kurā var ierīkot atpūtas zonas novada iedzīvotājiem un viesiem. Tas gan prasītu arī vairāk apgaismojuma.

«Saliņas labi redzamas braucējiem, šķērsojot upi pa tiltu Rīgas ielā. Līdz šim tās bija aizaugušas ar veciem kokiem un brikšņiem, radot nesakoptu iespaidu,» skaidro dārzniece. Viņa plāno sakopt arī mitro vietu aiz parka estrādes. Saliņas tiks papildinātas ar dekoratīviem krūmiem. No kokiem šeit paliks veselās kļavas, melnalkšņi, kam ir skaista vainaga forma, vītoli, kas pacieš mitrumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sveta

Kas darās pie dzirnavām ?Iecavas upe pārveršās par purvu-vasarā,rudenī stāvošs smirdīgs ūdens.Kurš par to ir atbildīgs ?

pirms 4 gadiem, 2014.01.03 09:10

Eta

Un kam pieder dzirnavas?

pirms 4 gadiem, 2014.01.03 09:12

..

Ej un satīri! Kluksti tik kā vista :P

pirms 4 gadiem, 2014.01.03 14:28

zaļie pirkstiņi

Ir vērģas acis, kas ierauga sakoptas vietas Iecavā,bet ko mēs paši iecavnieki?
Uz entuzjasmu balstās šie labiedarbi.

pirms 4 gadiem, 2014.01.03 18:51

Vietējās ziņas