Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakoptāko īpašumu konkursam Vecumniekos būs jauns formāts 1

Vecumnieku novada domes 27. aprīļa sēdē pieņems lēmumu par konkursa «Vecumnieku novada sakoptākais īpašums 2016» nolikuma apstiprināšanu.

Pēc tam, kad vairākus gadus konkursu veiksmīgi īstenoja, pagājušajā gadā tas nenotika. Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals atklāj, ka galvenais iemesls bijusi maza atsaucība. «Iepriekšējos gados sacentās savā starpā pagasti. Mēģinājām no šī principa atteikties, aicinot iedzīvotājus, uzņēmējus un iestādes pieteikties individuāli, bet aktivitāte bija zema,» komentē J. Kovals.

Vecumnieku novada domes izglītības, kultūras un jaunatnes lietu komitejas sēdē 20. aprīlī apspriests jaunais nolikums. Tas paredz, ka notiks atsevišķu objektu vērtēšana trīs gadu ciklā. Šogad paredzēts aicināt piedalīties ciemu privātmājas un lauku viensētas. Otra kategorija būs pašvaldības objekti – šoreiz bibliotēkas un skolas. Pašvaldības iestādēm piedalīšanās būs obligāta. Nākamajos gados plānots iesaistīt uzņēmumus, saimniecības, tautas namus un citas iestādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pārdomas

Vairākus gadus cilvēki tika uzrunāti un iedrošināti startēt konkursā, tad bija daudz sētu, ko komisija vērtēja un visi pagasti bija vairāk vai mazāk aktīvi. Vajag gan pašiem padomāt kapēc pagājšgad nebija atsaucība. Sabojāt visu labo ir vienkāršāk nekā pilnveidot un izvērst šo konkursu par iespēju lepoties ar savu sētu un dzimto pusi.

pirms 2 gadiem, 2016.04.26 09:20

Vietējās ziņas