Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākts darbs Iecavas novada pašvaldības 2017. gada budžeta izstrādē

Iecavas novada domes deputāti šonedēļ aktualizējusī vairākus normatīvos dokumentus, lai varētu sākt izstrādāt pašvaldības nākamā gada budžetu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Dome lēma apstiprināt nolikumu «Par Iecavas novada pašvaldības budžeta izstrādāšanu, apstiprināšanu, izpildi un kontroli» un nolikumu «Par Iecavas novada pašvaldības budžeta pieprasījumu izstrādāšanas un iesniegšanas kārtību» jaunā redakcijā.

Lai noteiktu un pamatotu, kāds līdzekļu apjoms pašvaldībai nepieciešams ar likumu noteikto funkciju, uzdevumu un brīvprātīgo iniciatīvu izpildei, Finanšu komiteja jau pagājušajā mēnesī nolēma, ka pašvaldības budžeta iestāžu, to struktūrvienību un kapitālsabiedrību vadītājiem līdz 2016. gada 15. augustam jāsagatavo un jāiesniedz priekšlikumi par iestādes vai kapitālsabiedrības prioritārajiem pasākumiem 2017. gadā.

Finanšu komiteja oktobra sēdē izvērtēs pastāvīgo komiteju akceptētos budžeta prioritāros pasākumus atbilstoši pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem un noteiks pašvaldības budžeta prioritātes, kurām piešķirs finansējumu no pašvaldības budžeta.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas