Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākumskolā apgūst modernās tehnoloģijas 1

Bauskas sākumskolā ceturtdien, 21. aprīlī, virmos moderno tehnoloģiju gars. Par jautrību un piedzīvojumiem skolā gādās roboti Lenijs un Zipijs.

Direktores vietniece Inita Nagņibeda «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka 1.c klases skolēni un audzinātāja Aiva Skaldere sekmīgi startējuši radošajā konkursā, kurā bija jāiztēlojas nākotnes pasaule. Skolēni radošā veidā – zīmējot, līmējot, rakstot un būvējot – parādīja, kā tehnoloģijas mainīs pasauli un kādā pilsētā varētu dzīvot datorikas tēli: roboti Lenijs un Zipijs. Bauskas sākumskola konkursā iekļuva laureātu vidū, tādēļ Lenijs un Zipijs būs Bauskā.

Viņi kārtējo reizi skolēniem parādīs, cik aizraujošs ir jaunais mācību priekšmets – datorika. Roboti kopā ar bērniem izspēlēs dažādas spēles, kas prasīs loģisko domāšanu, izveicību, kā arī vērīgumu. Šajā dienā uz skolu aicināti audzēkņu vecāki, lai plašāk iepazītos ar izglītības iestādes darbu. Viņi varēs tikties ar direktori, skolas psiholoģi, noskatīties teātra kopas uzvedumu «Lillalā un mazie pigoriņi».

Šajā pašā datumā, 21. aprīlī, Bauskas Valsts ģimnāzija rīko Atvērto durvju dienu. Tajā varēs uzzināt par audzēkņu uzņemšanu 7. un 10. klasēs, apmeklēt mācību stundas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas