Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem apbalvojumu par draudzīgu veloinfrastruktūru

Apbalvojumu par ieguldījumu velostruktūras izveidē saņēmusi Bauskas novada pašvaldība. Svinīgais sumināšanas sarīkojums notika 22. septembrī Rīgā.

Bauskas novada pašvaldība piedalījās konkursa «Draudzīgs velosipēdistam» noslēguma ceremonijā, kurā saņemts apbalvojums kategorijā «Velosipēdistiem draudzīgas infrastruktūras izveide», informē pašvaldības veselības veicināšanas koordinētāja Baiba Suharevska.

«Pērn pašvaldība apbalvojumu saņēma par velonovietnēm, šogad atzinīgi novērtēts jaunais trīs kilometrus garais velosipēdistu un gājēju celiņš no Bauskas līdz Īslīces pagasta Rītausmām. Bauskas novads velosipēdistiem kļūst aizvien draudzīgāks un piemērotāks. Arī nākotnē turpināsim strādāt, lai vēl efektīvāk attīstītu veloinfrastruktūru novadā,» stāsta B. Suharevska.

Uz Rīgu saņemt apbalvojumu devās Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka, attīstības un plānošanas nodaļas veselības veicināšanas speciāliste Baiba Suharevska un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina. Apbalvošanas ceremoniju vadīja sporta žurnālists un TV raidījumu vadītājs Uģis Joksts.

Konkursu «Draudzīgs velosipēdistam» organizē kustība «Gudrie pilsētnieki» sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Latvijas Riteņbraucēju apvienību. Konkursam tiek aicināti pieteikties uzņēmumi, organizācijas, pašvaldības un ēku apsaimniekotāji, kuri izveidojuši veloceliņus, uzstādījuši velonovietnes, veicinājuši velotūrismu, organizējuši velopasākumus un citādi centušies iedzīvināt velobraukšanas kultūru Latvijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas