Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarkanais Krusts aicina palīdzēt daudzbērnu ģimenēm 6

Sarkanā Krusta (SK) Bauskas komiteja aicina iedzīvotājus līdz 5. augustam iesaistīties palīdzības akcijā novada daudzbērnu ģimenēm pirms skolas gada sākuma. SK Bauskas komitejas izpilddirektore Sandra Pumpuriņa stāsta: «Noderēs lietoti, bet tīri un lietojami bērnu apģērbi, sporta tērpi, apavi, skolas lietas - mugursomas, rakstāmrīki, burtnīcas un citi piederumi. To visu līdz 5. augustam lūdzu nest uz SK komitejas telpām Dārza ielā.» Novada daudzbērnu ģimenes SK Bauskas komiteja aicina saņemt palīdzību ceturtdien, 5. augustā, no plkst. 11 līdz 14. Līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam, kurā ir liecība par bērnu skaitu un vecumu. Sarkanais Krusts Bauskā turpina Eiropas Komisijas finansētās pārtikas sadali trūcīgajām personām. Septembrī papildus tiks saņemti piena produkti - katram saņēmējam paredzēti divi litri 2% piena, kas īpaši apstrādāts augstā temperatūrā, un 0,5 kg piena pulvera, stāsta Sandra Pumpuriņa. Pārtikas palīdzības izsniegšanai SK Bauskas komiteja pieteikusies arī 2011. gadam. Pašlaik ar SK starpniecību tā notiek 17 izdales vietās Bauskas, Vecumnieku, Rundāles, Iecavas novadā. Divas reizes gadā personas ar trūcīgā statusu SK bez maksas var saņemt drēbes un apavus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

llll

sakiet kas un ka jadara lai dabutu palidzibu no sarkana krusta un kam jabut,nu kad tiek sniegta palidziba

pirms 7 gadiem, 2011.04.06 15:23

Saskanieši aktīvi piedalās labdarības kampaņās: http://ivarsjakovels.blogspot.com/2010/04/ziedo-pat-pec-jelgavniekilv-akcijas.html

pirms 8 gadiem, 2010.07.31 16:29

***

Es arī labāk balsotu par tiem, kas dara reālu darbu un palīdz trūcīgajiem..Bet, cik tad tādu ir? Bauskas Sarkanais krusts laikam ir vienīgie.

pirms 8 gadiem, 2010.07.30 20:57

VēlViensPrieks

Prieks par Priecīgo Ivaru Jakovelu - saprotu, ka viņš arī atsauksies Sarkanā Krusta aicinājumam un ziedos daudzbērnu ģimenēm -- ir taču pirmsvēlēšanu laiks! Balsošu par Riecīgo Ivaru,kas gan vēltikai domā, - ziedot vai nē ..vienalga es Par IVARU!

pirms 8 gadiem, 2010.07.30 17:18

Prieks

Prieks par Ivaru Jakovelu, kuram prieks par organizācijām.

pirms 8 gadiem, 2010.07.30 14:37

IvarsJakovels

Prieks par organizācijām, kas gatavas nesavtīgi palīdzēt grūtībās nonākušiem iedzīvotājiem.

pirms 8 gadiem, 2010.07.30 12:20

Vietējās ziņas