Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarkanais Krusts palīdz trūcīgo ģimeņu skolēniem 5

Apģērbus, apavus un pierakstu klades biedrības Sarkanais Krusts Bauskas komitejā 5. augustā bez maksas saņēma 35 novada ģimenes, kurās kopā aug 128 bērni. Uz Bausku meklēt ko noderīgu saviem skolēniem bija atbraukuši cilvēki arī no Rundāles novada un pat Jelgavas, informē Sk komitejas izpilddirektore Sandra Pumpuriņa. Saņēmēju vidū bija arī rundāliešu Bistrovu ģimene, kurā trīs meitas ir studentes, jaunākā mācās skolā. Baušķeniece Ilona Drobiļenko uz Sarkano Krustu bija atnākusi ar meitiņu, ģimenē aug divi dēli, bet puiši ir liela auguma un bērnu drēbes viņiem neder. Vīrs jau gadu bez pastāvīga darba, stāsta Ilona, tāpēc labi, ja kaut ko var saņemt bez maksas.SK Bauskas komiteja humānās palīdzības kravu šai akcijai un nedaudz kancelejas preču iegādājusies par ziedotajiem līdzekļiem un zemo cenu veikala ienākumiem. Uz pagājušajā nedēļā izteikto aicinājumu atnest uz Sarkano Krustu trūcīgajiem noderīgas lietas nebija atsaucies neviens novada iedzīvotājs, atzīst Sandra Pumpuriņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

humpala

Pa humpalām rokas ne jau tikai nabagi, savas apvalkātās drebes nevelk, bet pērk un valkā kāda cita apvalkātās. Pats zinu daudzus cilvēkus un arī redzu daudzus pazīstamus rakājoties pa humpalām, bet viņi nu nepavisam nav nabagi. Tas tagad skaitās Vintage stils. Tas, ka tur bija pūlis, vēl nenozīmē, ka nabagi un nav par ko nopirkt, bet kāpēc nepaņemt par brīvu , ja dod, un citi jau ņem.

pirms 8 gadiem, 2010.08.07 17:10

XL

Gribu atdot bērnu drēbītes . Kur un kam SK tās nodot?

pirms 8 gadiem, 2010.08.07 13:56

xxx

paldies,ka esat. redzēju sižetu televizijā .
kauns par valsti ,kas cilvēkus iedzen nabadzībā. pašvaldības mostaies ,tie ir jūsu cilvēki.

pirms 8 gadiem, 2010.08.06 18:08

kaimiņiene

Es blakus dzīvoju, redzēju tos pūļus, kas vakar tur bija. Drausmīgi, ka mūsu laikos ir tik daudz nabagu, kam valsts nespēj palīdzēt.Sarkanajam krustam paldies!

pirms 8 gadiem, 2010.08.06 11:16

***

Labus darbus veicat, malači Sarkanais krusts! Mana radu ģimene arī bija pakaļ drēbēm, un sevišķi liels prieks bija par skaistajām kladēm un sporta krekliņiem, ar kuriem tika apdāvināti..Viena laba organizācija Bauskā, kura rūpējas par trūcīgajiem.

pirms 8 gadiem, 2010.08.06 10:54

Vietējās ziņas