Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarunā ar Intu Blūmu piedalās ap 50 iecavnieču 1

Dāmu kluba «Liepas» rīkotajā tikšanās reizē ar grāmatas «Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā» autori Intu Blūmu trešdienas, 22. aprīļa, vakarā Iecavā piedalījās ap 50 iecavnieču.

Inta Blūma atklāja – kopš grāmatas iznākšanas tiekas ar daudzām sievietēm dažādos Latvijas novados un ir gandarīta par vēlmi pilnveidot savu personību, ko redz sieviešu vidū. Autore skaidroja, ka sievietei svarīgi uztvert no zemes nākošo enerģiju, kam ir spirāles forma.

Tikšanās ar Intu Blūmu ritēja kā izzinoša saruna vairāk nekā divu stundu garumā, dāmām sēžot vienotā ovāla lokā. I. Blūma skaidroja: «Ikvienas sarunas laikā svarīgi saglabāt pozitīvo enerģiju, kas veidojas apļa vai loka formā. To var izjaukt telefona zvans vai fotoaparāta klikšķis, tāpēc katrai saskarsmei jāvelta pilna uzmanība.»

Pēc autores stāstītā, cilvēkam svarīgi apzināties savu dievišķumu, no apziņas «es esmu ķermenis, un man ir dvēsele» izaugot līdz «es esmu dvēsele, un man ir ķermenis». «Katru rītu mums jāspēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem – kas es esmu, kur es eju? Ja to spējam, varam sākt dzīvot ar prieku un radoši, piepildīt savas vēlmes un misiju,» pēc personiskās pieredzes stāsta I. Blūma.

Iecavniece Arnita Kauķe portālam atzina, ka jau izlasījusi I. Blūmas grāmatu. «Man tā palīdzēja – vairs nedusmojos par to, kas neizdodas, visu uztveru vieglāk, esmu mierīgāka. Vienīgais, kas vēl spēj satraukt, – bērnu slimošana,» smaida dāma.

Pirms tikšanās tika pārdotas visas I. Blūmas līdzi atvestās grāmatas – kopskaitā ap 40. Dāmas bija arī dāsnas ziedotājas. «Liepu» vadītāja Beāta Bundule uzsvēra, ka I. Blūmas grāmata patlaban ir starp grāmatnīcās pārdotākajiem izdevumiem.

Grāmata «Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā» izdota Jāņa Rozes apgādā. Kā vēstīts izdevuma aprakstā, tā vēsta par «sievišķību, sievišķo enerģiju, sievišķā spēka avotiem, partnerattiecībām, seksualitāti, attiecībām ar vecākiem un bērniem, sievietes būtību un sūtību, kura var atklāties, tikai iepazīstot sevi ārpus materiāli fiziskās pasaules robežām». Autore mēģina izskaidrot, kas ir Latvijas sieviešu «lielākie klupšanas akmeņi, mācībstundas», globālā misija. Vairāk informācijas vietnē sirdscels.blogspot.com.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dalībniece

Precizēšanai... uz pasākumu bija ieradušās no Rīgas, Jelgavas, Vecumniekiem un pat no Tukuma dalībnieces, dažas jau otrreiz apmeklēja šo pasākumu, kā pašas teica ,,mums vajag vēl''.

pirms 4 gadiem, 2015.04.23 15:26

Vietējās ziņas