Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulainē par godu Mātes dienai sagatavots koncerts 2

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības pasākumu zālē 6. maija pēcpusdienā uz Māmiņu dienai veltītu koncertu ieradās ne tikai audzēkņu māmiņas, bet arī tēti, vecmāmiņas un tantes, informē direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Collenkopfa.

Pavasaris atnācis ar mīļiem un jaukiem svētkiem – Mātes dienu. Svētku svinēšanai katrā ģimenē ir savas tradīcijas, bet nenoliedzami, ka māmiņu sirdis visvairāk aizkustina bērnu sagatavotie priekšnesumi, apsveikumi un mīļas bučas. To visu saviem vecākiem un citiem ģimenes locekļiem pagājušajā piektdienā sarūpēja Saulaines skolas audzēkņi.

«Svētku koncertā izskanēja skaistas dziesmas gan meiteņu, gan puišu un apvienotā ansambļa izpildījumā. Ansambļa vadītājs Alvins Ruža izpildīja savu sacerēto kompozīciju «Klavieru variācijas»,» portālu informē Sanita Collenkopfa. Svētku prieka izjūtu bagātināja tautisko deju kolektīva uzstāšanās (vadītāja Aiga Vangale).

Skolas dramatiskais kolektīvs rādīja lugu «Pavasara neprāts» un papildināja pasākumu ar sirsnīgām dzejas rindām. Audzēkņi sveica savas ģimenes ne tikai ar koncertu, bet arī ar ziediem. Dramatisko kolektīvu vada Ināra Pluce.

Pēc koncerta apmeklētāji varēja nobaudīt dažādus gardumus – tortes, plātsmaizes, saldumus un uzkodas. Par to parūpējās otrā un trešā kursa ēdināšanas pakalpojumu specialitātes audzēkņi konditorejas skolotājas Sarmītes Poles un viesmīlības mācības pasniedzējas Evitas Zviedres vadībā.

Ceturtā kursa audzēknes Kristas Tjuhas mamma pēc koncerta bija emocionāli piepildīta, viņa sacīja: «Paldies, ka četru gadu laikā vienmēr esmu skolā gaidīta. Esmu aizkustināta, ka mana meita ir ne tikai guvusi ļoti labas zināšanas izvēlētajā specialitātē, bet arī izkopusi dziedāt un dejotprasmi. Klausoties koncertu, noritēja ne viena vien prieka asara, un ne tikai man».

Trešā kursa audzēkņa Edgara Klinceviča mamma sacīja, ka koncerts bija brīnišķīgs un sirsnīgs: «Man ir īpašs prieks, ka skolai ir puišu vokālais ansamblis. Noskaņojums ir pacilāts. Redzu, ka audzēkņi ir gaidījuši savas ģimenes, gatavojušies. Paldies visiem skolotājiem par ieguldīto darbu mūsu bērnu skološanā un audzināšanā.»

«Tas ir augstākais atalgojums, kas liecina, ka skolotāju un audzēkņu ieguldītais darbs svētku pēcpusdienas tapšanā ir piepildījis ar pozitīvu enerģiju ikviena sirdi.

Mātes diena ir svētki mums ikvienam. Tie ir ģimenes svētki. Arī skolā esam kā liela ģimene, kurā ikvienam ir pienākums rūpēties citam par citu, atbalstīt un prast ikdienā radīt otram prieku ar smaidu, pateikt kādu labu vārdu. Esmu gandarīta par sirsnīgo koncertu. Pēc tā vecāku acīs redzēju prieku un sirsnību, arī prieka asaras. Lai mūsu kopīgie labie darbi un pozitīvās emocijas plaukst kā krāšņi ziedi pavasarī!» pēc koncerta «Bauskas Dzīvei» sacīja direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Collenkopfa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mammucis

Paldies audzēkņiem un pasniedzējiem par skaisto un labi sagatavoto 'Mātes dienas " koncertu. Pašu gatavotās tortes un vēja kūkas bija ļoti gardas.. Lai jaukas pavasara dienas un laba veiksme eksāmenos!

pirms 3 gadiem, 2016.05.09 17:20

Māmiņa

Paldies par pēcpusdienu!
Tiešām ikviens bija skolā gaidīts - audzēkņi gatavojušies! Skolotāju un audzēkņu kopīgs darbs bija jūtams!
Un tiešām emocijas uzplauka kā krāšņi ziedi!
Sirsnīgs paldies un pievienojos "Mammucim"- veiksmi eksāmenos!

pirms 3 gadiem, 2016.05.09 23:00

Vietējās ziņas