Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulainē un Svitenē aicina uz ģimenes sporta dienu

Saulainē un Svitenē sestdien, 20. maijā, Rundāles novada iedzīvotāji un citi interesenti no kaimiņu novadiem aicināti brīvdienas baudīt sportojot.

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības sporta laukumā 20. maijā plkst. 12 notiks sporta diena visai ģimenei, informē sacensību organizatore, Rundāles novada sporta nodaļas vadītāja Ieva Kirkila.

«Sestdien gaidīsim visus sportotgribētājus Saulainē. Būs aktīvās atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem, darbosies bezmaksas piepūšamās atrakcijas. Būs nopietnas un nenopietnas sacensības,» par ģimenes sporta dienu stāsta I. Kirkila.

Sacīkstēs konkurence būs godīga. Dalībnieki tiks sadalīti piecās vecuma grupās – līdz trīs gadu vecumam, no četru līdz sešu gadu vecumam, no septiņu līdz desmit, no desmit līdz 15 gadu vecumam, kā arī 16+ vecuma grupā.

«Dienas programmā paredzētas piecas disciplīnas – «Pīles un mednieki», 30 metru stafete, jautrības stafete, trase ar futbola bumbu un tāllēkšana no vietas. Sacīkstes interesantas padara tas, ka tiks ņemts vērā visu ģimenes locekļu sniegums, tāpēc arī tēti un mammas aicināti ierasties sporta apģērbā, arī vecmāmiņas un vectētiņi būs gaidīti,» atklāj sacensību organizatore I. Kirkila.

Tajā pašā dienā Svitenē atklās ielu basketbola sezonu. Pirmais posms sestdien, 20. maijā, pulksten. 12 Svitenes sporta laukumā.
Sacensību organizators Raitis Jutus informē, ka pirmais posms bija paredzēts 13. maijā, bet tā bija noteikta kā darbdiena, tāpēc sacīkstes pārceltas. «Pagaidām nav pieteikusies neviena komanda, bet, spriežot pēc iepriekšējo gadu pieredzes, visi ierodas sacīkšu dienā. Pērn turnīrā regulāri piedalījās trīs četras komandas. Ceru, ka šogad atsaucība būs lielāka un basketbolisti atbrauks arī no Bauskas vai citiem novadiem,» tā Raitis Jutus.

Ielu basketbola čempionāts tiks organizēts trijos posmos. Pirmais notiks Svitenes sporta laukumā, otrais – Saulaines stadionā 17. jūnijā, bet trešais Pilsrundāles vidusskolas sporta laukumā 22. jūlijā.

Kā informē organizators, komandā drīkst pieteikt četrus spēlētājus, laukumā spēlē trīs. «Vienības sacenšas par kopvērtējuma kausu, tāpēc ir svarīgi piedalīties visos trijos posmos,» tā R. Jutus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas