Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulaines kartinga komanda startē Madonā un Ropažos

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības kartinga komanda aizvadījusi «ProKart» kārtēja posma sacensības, informē mācību iestādes direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Collenkopfa.

Vienas sacīkstes notika Madonas trasē 27. augustā. Saulainieši 17 komandu konkurencē skolu kategorijā ierindojās godpilnajā otrajā vietā, bet kopvērtējumā Madonā ceturtā vieta.

Savdabīgas un vēl līdz šim nebijušas kartinga sacensības notika Ropažu «333» trasē 4. septembrī. «LMT AA» organizētajās «Lemānas» sacīkstēs starp dalībskolu komandām noteikumi nemainījās, bet obligāts nosacījums bija vienību sastāvs  – četri puiši un viena dāma.

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības komandu pārstāvēja Elvis Kaufmanis, Jānis Zariņš, Jānis Purvišķis, Gundars Daugulis un Sanita Collenkopfa.

«Kvalifikācijas braucienos puišu izvēle krita uz mani – kartingkomandas «krustmāti» un finanšu direktori,» teic S. Collenkopfa. «Centos cīnīties, cik spēka, bet pret čehiem un citiem sacensību dalībniekiem spēkoties bija ļoti grūti. Es pirms kvalifikācijas braucieniem vēl nekad nebiju sēdējusi kartingā, kur nu vēl stūrējusi! Pēc pāris apļiem sapratu, kas un kā jādara. Paldies puišiem, kuri deva man iespēju braukt. Prieks, ka varu būt komandas daļa ne tikai organizatoriskajos jautājumos un galvenā līdzjutēja, bet arī braucēja,» saviļņota par piedzīvoto, stāsta Sanita.

Sacensības ilga 100 minūtes, kuru laikā komandu dalībnieki katrs veica 20 minūšu ilgus braucienus. Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības kartinga vienība palika ceturtajā vietā.

Nākamās sacensības 10. septembrī notiks Jelgavā pa pilsētas ielām. Pēdējais posms būs 1. oktobrī Ropažu «333» trasē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas