Šautriņu mešanas turnīra «Pelēkais rudens» piektā kārta aizvadīta Bauskā 3

Bauskas stadiona manēžā 13. februārī notika šautriņu mešanas turnīra «Pelēkais rudens» piektās kārtas sacensības. Kopā startēja 18 kungi un deviņas dāmas.

Kungu konkurencē uzvaru izcīnīja Guntars Stipins no «Vecumnieku dārta kluba». Viņš pārspēja Jēkabpils kluba «BDK Lūsis» šautriņu metēju Andri Zalaku. Trešajā vietā vēl viens sportists no Vecumniekiem Ingus Trušinskis. Viņam izdevās arī divus legus pabeigt ar 14. un 15. bultu.
Dāmām veiksmīgākās bija jēkabpilietes – uzvarēja Anda Seimane, otrajā vietā Marija Ružāne. Trešā «Bauskas dārta kluba» šautriņu metēja Areta Kovaļevska.

Kungu kopvērtējumā vēl aizvien līdera godā ir Guntars Grebskis no Jēkabpils ar 52 punktiem. Otrais I. Trušinskis ar 44 punktiem, trešais G. Stipins ar 42 punktiem. Dāmu konkurencē pārliecinoša līdere ir M. Ružāne – viņai 61 punkts. 46 punkti un otrā vieta A. Seimanei. Tālāk cīņa par trešo vietu ir ļoti sīva, bet pašlaik šajā pozīcijā ar 30 punktiem ir baušķeniece Ilva Kalniņa. «Pelēkā rudens» turnīrā paredzēts izspēlēt deviņas kārtas.

«Vecumnieku dārta kluba» prezidents Reno Roga atzīmē, ka sacensību kvalitāte ir augstā līmenī – pirms nedēļas notikušajā Latvijas čempionātā «Pelēkā rudens» sacīkšu dalībnieki izcīnīja 11 medaļas.

Komentāri 3

juhans

Sveiciens jums,sportistiem, no Bauskas domino kluba!

pirms 2 gadiem, 2016.02.18 08:19

Līdzdalībnieks

Kāda neraža medaļa tikai ģimenes galvai Aretai ,bet Oskaram abloms ,tas par lielību pārāk daudz galvā sakāpis Osim.

pirms 2 gadiem, 2016.02.22 18:07