SC ««Mēmele»/Bauskas BJSS» basketbolisti turpina uzvarēt 1

Latvijas Basketbola savienības 2. divīzijas čempionātā trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi SC ««Mēmele»/Bauskas BJSS» komanda, kas ar 92:72 savās mājās pārspēja «BJBS Rīga/Rīdzene».

Ceturtdien, 25. janvārī, Bauskas novada komanda uzņēma vienu no turnīra pastarītēm.
Viesi ar vienu panākumu sešās spēlēs ir pēdējie grupā. SC ««Mēmele»/Bauskas BJSS» pirms mača bija trešā, bet pēc abu komandu cīņas pakāpusies uz otro vietu.

Jau pirms spēles uzvarētājs teorētiski bija skaidrs. Galvaspilsētas klubā ir gados jauni spēlētāji, kas koncentrējas jaunatnes čempionātiem. Laukuma saimnieki favorīta statusu apliecināja pārliecinoši, ar 28:19 un 29:14 uzvarot pirmās divas ceturtdaļas.

Neliels atslābums baušķenieku rindās iestājās spēles trešajā nogrieznī, ko ar 14:22 uzvarēja viesi, bet, nepielaižot pretinieku pārāk tuvu, mājinieki sāncenšus pēdējā ceturtdaļā uzvarēja ar 21:17. Visā spēlē pārliecinošs panākums ar +20 punktiem.

Bauskas komandas sastāvā laukumā devās visi 12 spēlētāji. 30 punktu guva Ivars Zemītis, 20 – Toms Vilks, bet Artūrs Vītols iemeta 10 punktu un izcīnīja 14 bumbas zem groziem. Pa septiņiem punktiem Elisam Upeniekam un Elmāram Arcimovičam, pieci – Kasparam Jakubonim un Mārtiņam Ābelem, pa diviem iemeta Māris Skrējāns, Roberts Cers, Miks Cepure un Toms Červinskis. Vienīgais bez punktiem mājinieku rindās palika Niks Konstantīns Dibets, kas laukumā pavadīja astoņas minūtes.

SC ««Mēmele»/Bauskas BJSS» galvenais treneris Juris Ojāru uzteic spēlētājus par labi paveiktu darbu – uzvarētas trīs spēles pēc kārtas pret pretiniekiem, kuri «uz papīra» ir vājāki. Viņš komentē: «Protams, arī šoreiz netrūka brāķa, dažbrīd spēle bija pavirša, bet kopumā esam paveikuši svarīgāko – uzvarējuši trīs spēles pēc kārtas, kā bija plānots. Spēlēja visi. Lai arī pretī stājās jaunieši, mums vajadzēja koncentrēties visai spēlei. Uzvara ar +30 vai +40 punktiem bija iespējama, bet neuzskatu, ka tas ir nepieciešams. Bijām fiziski spēcīgāki zem groziem un savācām 17 atlēcošās bumbas pretinieku laukuma pusē, kas ir labs rādītājs.»

Nākamā spēle Bauskas klubam pret grupas līderiem «Līvānu stikls». Izbraukumā mūsējie līvāniešiem piekāpās ar mīnus 36punktiem. «Ja savāksimies labākajā sastāvā, varam uzvarēt. Pēc slimošanas atgriezīsies Arnis Simsons. Līvānos zaudējām, jo trūka spēka, mūsu bija maz. Redzēs, kā mums ies mājās, ceram uz pozitīvu iznākumu,» tā treneris Juris Ojāru.

Bauskas komanda ar «Līvānu stiklu» dala pirmo vietu otrā posma otrajā grupā. Mūsējiem nākamā spēle ir tieši pret šo komandu 6. februārī Bauskā.