Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seminārā Pamūšas skolā dalās pieredzē par speciālās izglītības saturu 2

Otrdien, 22. martā, Pamūšas speciālās internātpamatskolas administrācija rīkoja semināru «Speciālās izglītības satura īpatnības un diagnosticēšana». Uz to tika aicināti sociālo dienestu un bāriņtiesu darbinieki, lai dalītos pieredzē darbā ar bērniem un viņu ģimenēm.
Darba gaitā Bauskas novada pedagoģiski medicīniskās komisijas vadītāja Olita Vulāne informēja par komisijas darbu. Skolas psiholoģe Inga Jakuška vadīja lekciju «Bērnu ar speciālajām vajadzībām attīstības īpatnības». Direktores vietniece audzināšanas darbā Māra Kampāne iepazīstināja ar audzināšanas darbu un ārpusstundu pasākumiem skolā un ārpus tās.

Semināra dalībniekiem bija iespēja piedalīties atklātajās nodarbībās. Darbu ar pirmsskolas grupu demonstrēja pedagoģe Iveta Lauka, cerību klasi izglītojamajiem ar smagiem attīstības traucējumiem vadīja pedagogi Aija Ratniece un  Daina Kublinska,  latviešu valodu 1. klasei demonstrēja pedagoģe Ilze Kučinska un palīgskolotājs Gunārs Bārdiņš, mūzikas terapijas nodarbība notika mūzikas terapeita Jāņa Rotšteina vadībā.

Dalībniekiem bija iespēja apskatīt skolu un novērtēt Lieldienu kompozīciju izstādes, ko sagatavojuši skolēni pedagogu Ievas Pluces, Dinas Vizules, Irēnas Ladusānes, Jāņa Mikulāna un klašu audzinātāju vadībā. Vestibilos un klašu telpās bija skatāmi dažādi bērnu darbi un mācību materiāli.

Cienastu semināra dalībniekiem bija sarūpējuši skolas arodizglītības klases  audzēkņi mājturības skolotājas Inas Filipovičas vadībā.
Pamūšas speciālās skolas kolektīvs ir pateicīgs semināra dalībniekiem par atbalstu un veiksmīgu sadarbību ar skolu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas