Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septītklasnieki sarīko Biznesa pēcpusdienu 3

Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.c klases audzēkņi, kas apgūst komerczinību pamatus, ceturtdien, 5. februārī, rīkoja Biznesa pēcpusdienu vecākiem un citiem viesiem.

Biznesa pēcpusdiena notika pirmo reizi, un ir iecere to padarīt par ikgadēju tradīciju, saka komerczinību programmas pedagoģe Solvita Lauzēja.

Šajā mācību gadā programmu absolvēs 42 audzēkņi. Biznesa pēcpusdienai skolēni bija sagatavojuši prezentācijas par uzņēmuma un logo veidošanu, par Bauskas uzņēmumiem, to reklāmām, skatlogiem, interneta mājaslapām. Jaunieši un viņu vecāki ar lielu interesi iztaujāja pēcpusdienas viesus – vietējos uzņēmējus, lai izzinātu īsto uzņēmējdarbības pieredzi.

Audzēkņa Rūdolfa Svarenieka tētis Aivars Svarenieks skolēnus iepazīstināja ar SIA «Kronis» izveidi, darbību, mārketinga trikiem un koncepciju, kā arī dalījās pieredzē par to, kā uzņēmumam izdzīvot grūtos ekonomiskajos apstākļos. Pasākumā viesojās uzņēmēju kluba «Bauska'97» dalībnieks Arnis Vēza.

Pamatizglītības profesionāli orientēto programmu «Komerczinību pamati» Bauskas Valsts ģimnāzija īsteno kopš 2012. gada 1. septembra, veidojot sociāli aktīvas un izglītotas personības, kas izprot uzņēmējdarbības teoriju, tautsaimniecībā notiekošos procesus, informē S. Lauzēja. «Skolēni apgūst tēmas, kas saistītas ar uzņēmuma veidošanu, mārketingu, menedžmentu, valsts ekonomikas attīstību, lietišķo etiķeti, uzvedības kultūru, savstarpējo saskarsmi un saraksti lietišķā vidē,» atklāj pedagoģe.

S. Lauzēja informē, ka programmas gaitā skolēni ir aktīvi darbojušies dažādos konkursos un pasākumos, vadījuši mācību uzņēmumus. Skolai ir veiksmīga sadarbība ar Bauskas biznesa bibliotēku un uzņēmēju klubu «Bauska'97». Programmas dalībnieki katru gadu piedalās Ēnu dienā, biznesa pasaku konkursā, valsts ģimnāziju rīkotajā konkursā «Jaunais finansists», biznesa ideju konkursos, skolēnu mācību uzņēmumu reģionālajos un valsts pasākumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mamma

Paldies klases audzinātājai par projekta īstenošanu un ieguldīto darbu!

pirms 4 gadiem, 2015.02.10 15:58

secinājums

Tas viss jau būtu jauki, ja vien ģimnāzija arī atgrieztu atpakaļ Bauskas 1. vidusskolas "krievu" laika bijušo izglītības kvalitāti.

pirms 4 gadiem, 2015.02.10 20:54

mamma2

Viss bija teicami, bet ir viens mínus, kápéc bildé nav visa 7c, zéni arí centás. Tas nav pareizi.

pirms 4 gadiem, 2015.02.12 12:34

Vietējās ziņas