Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sešas partijas izmanto svētkus un vilina vēlētājus 4

Simtiem cilvēku vienkopus, atrakcijas izskatījuši, gadatirgū iepirkušies, putras paēduši – labestīgi un smaidīgi. Tieši šādus baušķeniekus un pilsētas viesus sestdien, 8. septembrī, uzrunāja sešas politiskās partijas.

Bauskas vecpilsētas VIII pagalmu svētkos Rātslaukumā partijas bija uzstādījušas savas teltis. Tajās bija rodami izziņas materiāli par partijām, to programma. Vairums no šeit esošajiem Saeimas deputātu kandidātiem bija parūpējušies ne tikai par lasāmu informāciju, bet interesentiem piedāvāja arī kādu konfekti, uzlīmīti. Bija pildspalvas, brošūras, kurās līdzās politiskajiem tekstiem bija atrodami arī latviešiem mīļāko dziesmu vārdi.

Rātslaukumā Plūdoņa ielas malā bija izvietota Nacionālās apvienības telts. Tajā vēlētājus uzrunāja bijušais domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un viņa atbalstītāji. Tai pretī dižojās Jaunās konservatīvās partijas telts, kurā līdz ar pašmāju deputātu kandidāti Initu Nagņibedu bija sastopams prāvs pulciņš viņas partijas biedru un atbalstītāju. Līdzās arī politiskās apvienības «Attīstībai/ Par!» telts, kurā varēja sastapt Saeimas deputāta kandidātu Artūru Tomu Plešu. Apvienības izplatītajā izdevumā līdzās informācijai par deputātu kandidātiem un partijas programmu arī anketa. To aizpildot, iedzīvotāji varēja paust savu attieksmi par Bauskas apvedceļu.

Tuvāk uz Rātslaukuma pusi ar pieticīgāku izdales materiālu klāstu sevi reklamēja partija «KPV LV». Priekšpusdienā šīs partijas kandidāti no Bauskas teltī nebija sastopami. Rātslaukuma vienā stūrī viena otrai pretī bija vēl divas partiju teltis. Avīzes, brošūras interesentiem piedāvāja Zaļo un zemnieku savienība. Tai pretī uzstādīto telti rotāja Latvijas Reģionu apvienības reklāmas plakāti. Šajā teltī līdz ar citiem varēja sastapt pašreizējo Saeimas deputātu Rihardu Melgaili, arī Bauskas novada domes deputātu Aleksandru Novicki.
«Bauskas Dzīve» novēroja, ka partiju informatīvās teltis šajā dienā nebija interesentu pārpilnākie objekti. Tomēr ik pa brīdim kāds, tīši šurp nākot vai netīši garām ejot, piestāja pie Saeimas deputātu kandidātiem aprunāties. Jācer, ka brīvā nepiespiestā atmosfērā ritējusī domu apmaiņa rosinās iedzīvotājus 6. oktobrī doties uz vēlēšanu iecirkni un izpildīt savu pilsoņa pienākumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

slotas operators

Īstais,par kuru atdot balsi, ir jau vismaz četrās un tajā skaitā PSKP pabijušais cilvēks-atkritums.

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.11 10:40

opis

Kamēr citi pedagogi darbojās pasākumā ar skolēniem , Nagņibēda bīda partijas lietas. Ko lai dara , katrs izspaužās kā māk.

pirms 9 mēnešiem, 2018.09.15 12:56

operātors bez slotas

Un, kurš tad tur būtu tas īstais par kuru atdot balsi, vai tik tu nedomā to maziņo, plikpauraino populistu, sociapātisko, psihiski nestabilo plātīzeri - Sašuļku krievulēnu???

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.12 07:34

plesis par

cik daudz tautiskuma mīlestības, administrācijas gudrības, sāpju un ciešanu pēc atslābuma vienā teikumā.

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.12 20:18

Vietējās ziņas