Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnē notiks Kanapenes svētki 3

Svētdien, 1.augustā, plkst.16 Skaistkalnes estrādē starptautiskā pārrobežu sadarbības projekta «Zemgales tradīcijas» gaitā notiks pasākums «Brauksim kaņepēs», ziņo portāls vecumnieki.lv .Kanapenes svētki Skaistkalnē ir vieni no tradīcijām bagātākajiem svētkiem, kas jau no 19.gadsimta ir slaveni ar gadatirgu, kurš ir bijis viens no lielākajiem Baltijā.  Svētku koncertā piedalīsies visu projektā iesaistīto partneru - Iecavas, Rundāles, Bauskas, Vecumnieku un Pakruojas pašvaldības (Lietuva) - pašdarbības kolektīvi.  Kanapenes svētku apmeklētājiem būs iespējams noskatīties priekšnesumus Skaistkalnes pūtēju orķestra, meiteņu deju grupas no Skaistkalnes un Kurmenes, Skaistkalnes sieviešu vokālo ansambļu «Vēl mazliet» un «LARS», Iecavas folkloras kopas «Tarkšķi», Īslīces amatieru teātra grupas «Dadži», Rundāles deju grupas «Ir varianti» un viesu no Lietuvas, Pakrojas pašvaldības, izpildījumā.  Projekta «Zemgales tradīcijas» realizēšanai finansējums saņemts no Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas. Projekta ieviešanas laikā tiks organizēti vairāki pasākumi ar mērķi piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku no Latvijas un Lietuvas pierobežas reģioniem, lai veicinātu starpkultūru dialogu un sadarbību.  Projekta gaitā jau notikuši vairāki kultūras pasākumi. Vēl 28. augustā tiks organizēti svētki Pakrojā, Lietuvā, un 26.septembrī Rundālē tiks organizētas Miķeļdienas svinības.  Projekta kopējās izmaksas ir 5432 eiro jeb 3802 lati, bet Vecumnieku novada domes līdzfinansējums - 814,86 eiro jeb 570 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vietējais

lupatas ir, bet ir daudz kā cita vērtīga. acīm redzot neapmierinātajai interesē tikai lupatas.
tirgus ir interesants un ar katru gadu daudzveidīgāks, tā kā visām gaumēm un nevajag visu melnu krāsot, ja kaut kas nepatīk

pirms 8 gadiem, 2010.07.29 12:18

Baigais jau gadatirgus... Pilns veceņu ar savām lietuviešu lupatām..

pirms 8 gadiem, 2010.07.28 15:34

saimniece

Vai būs arī tradicionālais kanepenes tirgus ?

pirms 8 gadiem, 2010.07.28 11:53

Vietējās ziņas