Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnes skolā atjauno ēdnīcu un būvē skrejceļu

Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolā šopavasar sākusies ēdnīcas ēkas fasādes atjaunošana un labiekārtošana, kā arī sporta laukuma skrejceliņa izveide.

Skolā 2016. gadā pārbūvēta ēdnīcas telpu un izveidots āra basketbola laukums. Tie bija pirmās kārtas darbi lielākiem projektiem, kam uzreiz nebija pieejams viss finansējums. Tagad sākta projektu otrā kārta, informē direktore Svetlana Vāverniece.

Skaistkalnes vidusskolas aktīvās sporta nodarbības pašlaik pārnestas nedaudz sānis no vecā laukuma, kur nākotnē varbūt varētu tapt sporta zāle. Apkārt jau gatavajam basketbola laukumam sākusies skrejceliņa izveide. S. Vāverniece informē, ka pamatnes būve maksās 8726,76 eiro, gumijas flīžu klājums – 3724,94 eiro. Skrejceļš paredzēts vienam sportistam – tas būs 1,25 metrus plats un 180 metrus garš.

Aizvien glītāku veidolu iegūs ēdnīcas ēkas fasāde. Svarīga būs jau daļēji sabrukušās pienotavas nojaukšana, kas dos ēkai pabeigtības veidolu. Darbu kopējās izmaksas ir 24 777,2 eiro. S. Vāverniece informē, ka darbi jāpabeidz līdz šī gada 2. jūlijam. Skolas labiekārtošanā strādā SIA «NR» no Ogres. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas