Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnes vidusskolā ierīkos trenažieru zāli

Noslēdzies iepirkums par Skaistkalnes vidusskolas ēdnīcas korpusa jumta un pagrabstāva renovāciju. Sešu pretendentu konkursā uzvarēja Ogres firma SIA «Būvuzņēmums NR», kas apņēmusies darbus veikt par 59 891,13 eiro bez PVN, informēja Skaistkalnes vidusskolas iepirkumu komisijas priekšsēdētājs Uldis Saulītis.

Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece atklāja, ka pagrabstāva remontu plānots sākt maija vidū, jumtu mainīs pēc mācību procesa beigām jūnijā. Saskaņā ar noslēgto līgumu pārbūves darbiem jābūt noslēgtiem 21. jūlijā.

«Tā kā mūsu skola ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, būvdarbiem jāatbilst kultūras mantojuma saglabāšanas principiem. Jumta nomaiņai akceptēti vien divi materiāli– skārds vai dakstiņi. Izvēlējāmies iespējamo lētāko variantu – skārdu,» stāsta S. Vāverniece.

Direktore steidz vēstīt arī par pārmaiņām, kas sagaida skolas pagrabu. Agrāk tur atradušies mājturības kabineti, tos modernizējot un iekārtojot bijušajā kurtuvē, telpas atbrīvojušās, tāpēc meklēts veiksmīgākais risinājums to turpmākai izmantošanai. Tā kā skolai trūkst platību fiziskām aktivitātēm, pagrabstāvā nolemts ierīkot fitnesa un trenažieru zāli, papildu telpas atvēlot meiteņu un puišu ģērbtuvēm, kā arī dušām.

«Šādas vietas izveide nāks par labu ne tikai izglītojamajiem, bet arī pagasta ļaudīm – varēsim popularizēt un veicināt veselīgu dzīvesveidu. Kad nenotiks nodarbības un brīvdienās to varēs izmantot ikviens pagasta iedzīvotājs,» atklāj S. Vāverniece.
Remontdarbiem pašvaldība ņems aizņēmumu Valsts kasē, bet trenažieru zāles aprīkojumam līdzekļi paredzēti skolas budžetā. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas