Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnes vidusskolā pārbūvē ēdnīcu 9

Vieni no apjomīgākajiem Vecumnieku novada izglītības iestāžu remontdarbiem šovasar notiek Skaistkalnē – pilnībā pārbūvē ēdnīcu, plānots mainīt tehnoloģiskās iekārtas.

Vecumnieku novada domes rīkotajā konkursā par darbu veikšanu uzvarējusi Ogrē reģistrētā būvniecības firma «Būvuzņēmums NR». Viņi uzticētos darbus apņēmušies veikt par 67 270,7 eiro. Tā liecina informācija mājaslapā vecumnieki.lv.

No iepriekšējās ēdnīcas pāri palikušas tikai sienas un jumts. Strādnieki ierīko iekaramos griestus. Telpā, kur griestu konstrukcija bojāta, veiks papildu remontdarbus. Reizē ar pārbūvi plānota jumta siltināšana.
 
«Grīda paaugstināta aptuveni par 30 centimetriem, lai to izlīdzinātu visā ēkā,» stāsta Vecumnieku vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece. Izveidota kanalizācijas sistēma – izbūvēti trīs jauni izvadi, kurus apvienos vienā akā ar tauku uztvērēju un sūkni. Pēc tam kanalizāciju pieslēgs ciema sistēmai, kas nesen izbūvēta, izmantojot Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Ēdnīcā plānots ierīkot tualetes bērniem un personālam, būs izlietnes, kur nomazgāt rokas. Izbūvēs ventilācijas sistēmu, nomainīs elektroinstalāciju.

Plānots iegādāties jaunas mēbeles un tehnoloģiskās iekārtas. Tiks pirkta profesionāla trauku mazgājamā mašīna, kuras vērtība ir vairāk nekā divi tūkstoši eiro. «Būs gaļas un kulinārijas cehs ar nepieciešamajām tehnoloģijām, sakņu un citu produktu glabātava,» stāsta S. Vāverniece.


UZZIŅAI

Vecumnieku novada dome šogad darbu veikšanai izglītības iestādēs vairākas reizes lēmusi ņemt aizdevumu no Valsts kases

Nepieciešamo remontdarbu veikšanai pieņemts lēmums remontdarbiem Vecumnieku un Valles vidusskolās un pirmsskolas izglītības iestādē «Cielaviņa» ņemt kredītu 45 391 eiro;

Vecumnieku vidusskolas ēkas daļas pamatu stiprināšanai ņemt kredītu 201 150 eiro apmērā;

Skaistkalnes vidusskolas ēdnīcas telpu remontam ņemt kredītu 84 497 eiro.

Avots: vecumnieki.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

BJUSAIS SKOLNIEKS

TA IR SKOLA UN DIREKTORE FORSA TA KA VINA BUTU JAIEGULDA MUSU APKAIME JAU CITU SKOLU NAV VIENIGI oZOLAINES GIMNAZIJA KUR LATVISKI SAKOT STULBA DIREKTORE.kAD VINAI BIJA VAJADZIGS TAD ATRADA KUR PIESIETIES IEPRIEKSEJAI

pirms 2 gadiem, 2016.07.22 18:04

Caps Look

Kāpēc tu gribi to direktori ieguldīt mūsu apkaimē? Skumji, ka Skaistkalnes skolu beidz analfabēti, kas pat īsti rakstīt nav iemācīti un loģiski izteikt savu domu.

pirms 2 gadiem, 2016.07.23 11:30

alise

pirmkart Ozolaine nav gimnazija,bet pamatskola.
otrkart OZolaine rakstas ar lielo burtu.
treskart skola direktore sk. Lilija Bula vada jau no pasa sakuma

pirms 2 gadiem, 2016.07.23 12:44

bitīt matos

Hm! No raksta varētu padomāt, ka roku mazgāšanai izlietnes tur nekad nav bijušas, Uldi! Bet remontu tur toč vajadzēja! Ja vēl aizvāktos tā dullā leitiete un kāds garšīgi gatavotu, būtu super duper!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.23 10:38

Zane.

Cerams uz pozitīvām pārmaiņām arī ēdienkartē.Un pārstās barot bērnus ar nezināmas izcelsmes pusfabrikātiem un nekvalitatīvu gaļu.Karbonāde pusdienās pienākas tikai vadībai.

pirms 2 gadiem, 2016.07.23 11:44

skolotāja

daudzi neapmierināti , cerams ka būs labāk

pirms 2 gadiem, 2016.07.23 22:23

Zane.

Negaršīgas pusdienas un nenosakāmas izcelsmes produkti-tēma par ko gadiem dusmojas vecāki,bet direktore to vienkārši ignorē.

pirms 2 gadiem, 2016.07.24 14:01

ja kas

Nu bet tiem produktiem taču jābūt pavadzīmēm, kas dotu kaut aptuvenu orientāciju, tās taču vecāki drīkst pajautāt.

pirms 2 gadiem, 2016.07.24 15:27

bitīt matos

jācer, ka leitiete nav līgumu saslēgusi uz mūžu un tagad, pēc remonta taisni prasās pēc jauna pavāra!

pirms 2 gadiem, 2016.07.24 19:47

Vietējās ziņas