Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnieši iekļūst konkursa «Esi drošs – neesi pārdrošs» finālā 2

Noskaidroti Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru konkursa «Esi drošs – neesi pārdrošs» finālisti. 11 labāko skolēnu komandu vidū arī Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolas 8. klases audzēkņi.

 Iekšlietu ministrijas (IeM) komunikācijas nodaļas vadītāja Gunta Skrebele informē, ka 20. aprīlī notikušajā pusfinālā Skaistkalnes komanda «Cielaviņa» bija viena no labākajām. Tādēļ viņiem ir izredzes finālā 24. maijā cīnīties par titulu «Visdrošākā klase» un galveno balvu – «Līvu akvaparka» apmeklējumu.

Katrai no 20 pusfinālā iekļuvušajām komandām bija jāveic uzdevumi un jārāda savas prasmes pareizi rīkoties dažādās bīstamās situācijās. Žūrija vērtēja arī skolēnu mājas darbu –priekšnesums par tēmu «Esi drošs – neesi pārdrošs». Pusfinālā startēja arī Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņi.

Skaistkalnes vidusskolas 8. klases audzinātāja Lolita Silakaktiņa portālam pauda prieku par savu audzēkņu panākumiem. Daudzo konkursu piedāvājumu vidū pusaudži paši izvēlējās šo. Klāvs Markuns-Grinbergs uzņēmās komandas komplektēšanu, kā arī daudz palīdzēja, gatavojot atbildes uz pirmās kārtas jautājumiem.

«Atlasē palikām uzreiz aiz svītras – 21. Taču divas dienas pirms pusfināla organizatori mūs uzrunāja piedalīties, jo kāda no komandām bija atteikusi dalību. Esmu lepna par saviem skolēniem, ka tik īsā laikā viņi spēja ne tikai sagatavot radošo uzdevumu, bet arī labi sagatavoties citiem pārbaudījumiem. Priecājos, ka iekļuvām finālā,» tā par saviem audzēkņiem teic L. Silakaktiņa. Skolotāja pateicīga arī Klāva tēvam Valerijam Markunam, kurš aizvietoja viņu konkursā.

No 63 skolām, kas piedalījās sākotnējā atlasē, līdz ar skaistkalniešiem finālā iekļuvuši arī pusaudži no Ogres, Aglonas, Skrundas, Mērsraga un vēl citiem Latvijas novadiem.

IeM ar sadarbības partneriem organizē konkursu «Esi drošs – neesi pārdrošs» 7. un 8. klašu skolēniem, lai nostiprinātu viņu pamatzināšanas un veicinātu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas situācijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Valērija

Sveicam jauniešus un skolotāju! Malači!

pirms 9 mēnešiem, 2018.04.24 12:03

Zaļā Pēda

No sirds apsveicu! Nepagurstiet , neapstājieties, gatavojieties, krājiet zināšanas, asiniet prātu tālākai cīņai, tad būs uzvaras prieks un gandarījums par iegūtām zināšanām.

pirms 9 mēnešiem, 2018.04.24 13:16

Vietējās ziņas