Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnietis saņem Vītola stipendiju 2

Skaistkalnes vidusskolu apmeklēja nodibinājuma «Vītolu fonds» pārstāvji, jo jau vairākus gadus mācību iestādes absolventi iegūst fonda stipendiju studijām augstskolā.

Šoreiz sveikts 12. klases skolēns Raivis Mikalauckis. Viņš ģimenē nav pirmais – Vītolu fonda stipendiju saņem māsa Kitija Mikalaucka, kas otro gadu mācās par pirmsskolas pedagoģi. Puisis plāno izglītoties Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskajā fakultātē.
«Informāciju par Vītolu fondu bērni uzzināja no pedagogiem. Pārējais bija viņu pašu iniciatīva. Viņi man vienmēr ir bijuši aktīvi, tiekušies darīt vairāk darbu, lai mammai dzīvē būtu vieglāk,» par bērniem teic māte Aiga Mikalaucka. Viņa stāsta, ka meitai savulaik bijis ļoti liels uztraukums, bet stipendiju izdevies iegūt, un tas šogad iedrošinājis arī brāli.

Vītolu fonda dibinātājs Vilis Vītols 12. maijā Skaistkalnes vidusskolā sveica katru 12. klases absolventu. «Mums ir ļoti laba sadarbība ar Skaistkalnes vidusskolu. Esam jau septiņus audzēkņus no Skaistkalnes izskolojuši, mācās divi un tagad viens ir saņēmis stipendiju,» stāsta fonda valdes priekšsēdētāja Vita Diķe. Viņa aicina skolēnus būt aktīvākiem un jau laikus ziemas otrajā pusē iesniegt dokumentus konkursos uz augstskolu stipendijām. Ar fonda atbalstu studē arī Aiga Grīnberga.

«Stipendijās gadā izmaksājam vairāk nekā miljonu eiro, pateicoties vairāk nekā 220 atbalstītājiem – fondiem, organizācijām, uzņēmumiem. Kopumā stipendijas saņem 650 audzēkņi. Šogad pieteicās 321 skolēns. Līgumus ar jauniešiem slēdzam augustā, kad viņi iestājušies augstskolā,» stāsta V. Diķe. Viņa skaidro, ka stipendijas var saņemt arī sešiem gadiem, ja tāds ir studiju ilgums, piemēram, mediķiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zane.

Apsveicu Raivi.Ļoti jauka un strādīga mamma un arī bērni tādi paši.No sirds priecājos.

pirms gada, 2017.05.19 18:48

hmm

ko par shadiem vitolu fondiem saka vatsts droshibas strukturas? vai maz kads zin no kurienes shi nauda nak un kadi ir patiesie merki?

pirms gada, 2017.06.15 15:50

Vietējās ziņas