Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolās izskan pēdējais zvans 2

Piektdien, 13. maijā, 9. un 12. klašu audzēkņiem skanēja pēdējais skolas zvans.

Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi no rīta sveica pedagogus un pēc tam pulcējās skolas zālē, kur kopā ar jauniešiem bija visi izglītības iestādes darbinieki, skolotāji un audzēkņi. «Novēlu izbaudīt šo brīdi, kad vēl visi esat kopā,» absolventiem teica skolas direktore Anda Liškauska. Viņa sacīja, ka devītās klases audzēkņus vēlas redzēt nākamā gada vidusskolas klasēs. «Jūs esat radoši un zinātkāri, būs interesanti,» iedrošināja A. Liškauska. Daudzi Pilsrundāles vidusskolas absolventi skolas gaitas sākuši Bauskas 2. vidusskolā, Uzvaras vidusskolā un citās Bauskas novada izglītības iestādēs.

Pirmās klases audzēkņi absolventiem veltīja dziesmu, par ko visi zālē esošie bija sajūsmā. Arī citi skolēni nesa ziedus un dāvanas. 12. klases jaunieši demonstrēja jautru pašu veidotu videofilmu. Devītklasnieki priecēja ar īsu skeču par tēmu «Kas mēs nevēlamies būt pēc 20 gadiem». «Labi, ka jūs zināt, kādi negribat būt,» piebilda 9. klases audzinātāja Irēna Saltā.

Pēc svinīgā sarīkojuma Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi topošos absolventus ar aplausiem sagaidīja skolas koridoros. 12. klases audzinātāja Daiga Saka pastāstīja, ka šis viņai ir otrais izlaidums: «Ar daudziem audzēkņiem esmu kopā no piektās klases, daži atnāca uz 10. klasi. Visi ir mīļi, sirsnīgi un radoši, būs grūti šķirties, tomēr šis īpašais brīdis ir pienācis,» tā D. Saka. Viņa atzina, ka nespēj iedomāties, kāds katram būs šī gada 1. septembris.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ko

Kādā Uzvaras vidusskolā,ja nākamgad nav vidusskolas Uzvarā?!Ko muldi?!

pirms 2 gadiem, 2016.05.13 15:52

Niks > Ko

Kad viņi vēl mācījās Uzvaras vidusskolā, tad bija vidusskolas klases.
Bet tagad kā lasām un redzam foto, viņi 12.klasi absolvē jau Pilsrundāles vidusskolā!
Vienkārši no 1.kl. līdz 12.klasei mainījuši skolu!

pirms 2 gadiem, 2016.05.13 20:42

Vietējās ziņas