Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolās sākušies izlaidumi 2

Mācību gads tikko beidzies, bet ir skolas, kurās jau nosvinētas arī izlaiduma balles. Bauskas mūzikas skolas izlaidums notika piektdien, 30. maijā.

Mūzikas skolas direktore Anita Velmunska svinīgajā pasākumā sveica 18 šī gada absolventus. Seši jaunie talanti apguvuši zinības akordeona, tikpat arī pianistu klasē. Izlaidums bija trim kora klases audzēkņiem, diviem pūtēju klases beidzējiem, kā arī vienai vijoles spēles klases audzēknei.

«Aizvadīti daudzi skanoši gadi ar paveiktiem darbiem, ar piepildītiem sapņiem un īstenotām iecerēm. Esam gandarīti par savu gudro, radošo, centīgo, čaklo, apņēmīgo, aktīvo, enerģisko jauno mūziķu sniegumu. Esam priecīgi par jauno talantu izaugsmi un uzsākto ceļu uz savu zvaigžņu stundu. Mūs šodien vieno iegūtās zināšanas, muzicēšanas prasmes un uzkrātā skatuves pieredze.

 Panākumi rodas pamatīga darba rezultātā, kam klāt nāk gribasspēks, mērķtiecība un liela uzņēmība. Gribas, lai mūsu kopīgais darbs nebūtu veltīgs, lai jūs ne tikai priecātos par panākumiem, bet lai tiktu izdzīvotas, piedzīvotas pozitīvas emocijas, lai muzicēšana radītu prieku un gandarījumu,» tāds izskanēja direktores vēlējums absolventiem.

Īpaši šajā reizē tika sumināta baušķenieku Bukšu ģimenei. Mārtiņam Bukšam absolvējot pūtēju klasi, visi pieci Bukšu ģimenes bērni ir pabeiguši mācības Bauskas mūzikas skolā.

Izlaiduma svinības sestdien, 31. maijā, notika arī Īslīces vidusskolā. Deviņi 12. klases beidzēji un viņu audzinātāja Sandra Balode, kā arī pārējie pedagogi, vecāki, draugi un paziņas pulcējās uz svinīgo pasākumu Īslīces kultūras namā. Direktore Vija Ieleja portālam pastāstīja, ka 12. klases audzēkņiem visus eksāmenus jau nokārtojuši, tādēļ arī rīkots svinīgais izlaiduma pasākums. Tā tēma šogad ir «Dārgakmeņi».

Atbilstoši tai, piemeklēts katra absolventa raksturojums. Ievērojot tradīciju, skolas beidzēji tika izšūpoti šūpoles un tad palaisti lielajā dzīvē. Uz Īslīces vidusskolu viņiem gan vēl būs jāatnāk jūlija sākumā. Tad jauniešiem izsniegs atestātu par vidējās izglītības iegūšanu, kā arī sekmju izrakstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

viesis

Mūzikas skolas izlaidums bija brīnišķīgs, ļoti sirsnīgs un personisks katram absolventam.
Veiksmi turpmāk skolai un absolventiem!

pirms 4 gadiem, 2014.06.02 08:34

Vietējās ziņas