Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni demonstrēs tērpus un radošās spēles

Gatavojoties Skolēnu dziesmu un deju svētkiem, Bauskā piektdien, 24. aprīlī, notiks tērpu skate un radošo darbnīcu prezentācija, portālu informē Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) metodiķe Ilze Krieviņa.

Zemgales reģiona skatē piedalīsies skolēni no vairākiem novadiem. Oriģinālu radošo darbnīcu sagatavojuši Iecavas internātpamatskolas audzēkņi. Skolotājas Ivetas Putniņas rosināti, viņi demonstrēs dažādas metodes, kā izgatavot interesantus karogus. Vēl radošajās darbnīcās savus talantus prezentēs skolēni no Ogres Valsts ģimnāzijas, Ķeipenes pamatskolas, Suntažu vidusskolas, Zemgales vidusskolas, kā arī Tukuma vakara un neklātienes vidusskolas.

Bauskas kultūras centrā savukārt notiks skolēnu darināto tērpu skate. Trīs kolekcijas te izrādīs baušķenieki. Bauskas pilsētas pamatskolas meitenes prezentēs kolekciju «Gadskārtu raksti». Bauskas sākumskolas vizuālās mākslas pulciņa dalībnieces demonstrēs tērpus no kolekcijas «Rakstītāja man māsiņa». Bauskas BJC rokdarbu studija «Kamolītis» rādīs tērpus «Saburto». Vēl šajā skatē piedalīsies skolēni no Svētes pamatskolas, Vecumnieku vidusskolas, Šķibes pamatskolas, Tukuma Raiņa ģimnāzijas un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas.

Izvērtējot skolēnu sniegumu, žūrija nosauks tos kolektīvus, kurus vasarā, Skolēnu dziesmu un deju svētku laikā, aicinās uz tērpu un radošo darbnīcu demonstrāciju Vērmanes dārzā Rīgā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas