Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni dodas ziemas brīvlaikā 3

Priecīgi izlīksmojušies skolas pasākumos un klases vakaros, saņēmuši liecības, skolas bērni dodas pelnītā ziemas brīvlaikā. Mācības viņi atsāks tikai nākamgad.

Tradicionāli skolās pirms brīvlaika notiek dažādi pasākumi un koncerti. «Bauskas Dzīve» 21. decembrī apmeklēja Ziemassvētku sarīkojumu Mežgaļu pamatskolā. Šogad tas bija veidots latviskā stilā, pielāgojot norisi 21. decembrim – ziemas saulgriežiem. Skolēni un vairākums pedagogu bija tautas tērpos un budēļu maskās. Tautasdziesmas un dzejoļus runāja visu klašu audzēkņi. Skanēja dziesmas, bērni kopā ar skolotājām gāja rotaļās.

Pēc audzēkņu sagatavotā uzveduma skolas zāli pierībināja «īsti» budēļi no Vecsaules pagasta. Kopā ar skolēniem viņi turpināja jautroties, ejot rotaļās un dziedot ziemas saulgriežu dziesmas.

Pasākuma noslēgumā skolas direktore Solvita Putele uzrunāja sanākušos, īpaši sveicot labākos audzēkņus. Skolēni, kuru sekmes bija krietni pārākas par citiem, saņēma «sudraba» un «zelta» liecības. Visi audzēkņi mājup devās ar saldumu paciņām.


Mācības skolas bērni atsāks tikai nākamgad. Otrais semestris vispārizglītojošajās skolās sāksies 8. janvārī.


«Sudraba» un «zelta» liecību saņēmēji Mežgaļu pamatskolā

Rimants Jodka – 1. klase
Madara Puste – 1. klase
Matīss Pļevoks – 2. klase
Armands Ajuts - 3. klase
Signe Kalniņa – 3. klase
Elīza Straģe – 3. klase
Samanta Ozoliņa – 3. klase
Ralfs Biernis – 4. klase
Laura Konevāle – 4. klase
Agnese Jakovela – 4. klase
Anna Kristīne Pātaga – 4. klase
Agate Straģe – 4. klase
Roberts Paviļons – 5. klase
Mareka Liepiņa – 5. klase
Elizabete Lote Ivanova – 6. klase
Regnārs Ļekūns – 6. klase
Marta Pātaga – 8. klase
Megija Purviņa – 8. klase
Džuljeta Puziņa - 8. klase
Niklāvs Strazdiņš – 8. klase
Kristīne Freimane – 9. klase
Adrianna Petrauska – 9. klase
Paula Straģe – 9. klase
Zelma Vītoliņa-Gričūne – 9. klase

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas