Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni dosies meklēt savu nākotnes profesiju

Simtiem skolēnu, pedagogu, arī citu interesentu nedēļas nogalē dosies uz Ķīpsalu, lai apmeklētu izstādi «Skola 2014». Viņu vidū būs arī mūsu novadu iedzīvotāji.

Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece pastāstīja, ka pašvaldība sagādājusi autobusu, lai skolēni aizbrauktu uz Rīgu. Jaunieši izstādē varēs iegūt daudz sev noderīgas informācijas. Uz Rīgu brauks arī skolas bibliotekāre, lai iepazītos ar jaunumiem grāmatniecībā, iegādātos skolai nepieciešamos izdevumus.

Misas vidusskolas direktore Rūta Kārkliņa atzina, uz izstādi skolēni dodas individuāli, daudzi to apmeklēs kopā ar vecākiem.
Bauskas novada Īslīces vidusskolā pastāstīja, ka šogad audzēkņiem organizētu braucienu uz Rīgu nerīkos. Uz izstādi «Skola 2014» dosies karjeras skolotāja Egita Dreimane. Viņa tad arī savāks nepieciešamos materiālus, kurus pēc tam izmantos savā darbā, klāstot jauniešiem par tālākizglītošanās iespējām.

Mežgaļu pamatskolas 9. klases audzēkņi paši pauduši vēlmi doties uz izstādi Rīgā. Skolniece Dina Briede «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka vairāki bērni šādā izstādē bijuši pērn, tādēļ ir pārliecināti, ka tajā iegūstamā informācija ir ļoti vērtīga: «Daļa no mūsu klases vēl nav izdomājusi, kur doties mācīties. Tādēļ uzskatām, ka šis pasākums mums varētu palīdzēt izlemt, kur tālāk izglītoties. Izstādē ceram uzzināt par dažādām specialitātēm, iespējām tās apgūt. Vērtīgi ir tas, ka ar savām skolām iepazīstina paši to audzēkņi. Viņu pieredze ļauj labāk izprast katras mācību iestādes plusus un mīnusus.»

Izstāde «Skola 2014» Ķīpsalā notiks no 28. februāra līdz 2. martam. Jaunieši tajā varēs saņemt izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem, izvēlēties savu nākotnes mācību iestādi un profesiju, izmēģināt spēkus konkursos un lieliski pavadīt laiku aizraujošās aktivitātēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas