Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni septembrī skolā nokļūs 9

Visiem skolēniem no attālākajiem pagastu nostūriem no 1. septembra būs nodrošināta iespēja nokļūt skolā. Tāpat kā līdz šim, viņus uz mācību iestādēm nogādās speciālie skolēnu autobusi. Lai arī jauni līgumi nav noslēgti, Izglītības pārvaldes vadītāja Aija Spriņķe «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka skolēnu un vecāku satraukumam nav pamata. Kamēr netiks noskaidroti jauni pakalpojuma sniedzēji un nebūs noslēgti līgumi, skolēnus vedīs tie paši pārvadātāji, kas to darīja iepriekš. Par šo kārtību informēti visi novada mācību iestāžu vadītāji. Šīs nedēļas Bauskas novada domes izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē izpilddirektore Dagnija Ludrika informēja, ka jaunais iepirkums par skolēnu pārvadāšanu joprojām nav veikts. Procedūra ir sarežģīta, iesniegtie maršrutu saraksti ir jāizvērtē, tajos noteikti būs jāveic korekcijas. Summas, par kādām skolēnu pārvadājumi tika veikti iepriekšējā mācību gadā, ir ļoti lielas. Ir jāmeklē risinājumi, kā šos izdevumus samazināt. Jādomā arī, lai pašvaldības apmaksāto skolēnu autobusu maršruti nedublētos ar sabiedrisko transportu. Tāpat arī nav skaidrs, kad beidzot tiks saņemti jau sen solītie Šveices valdības gādātie autobusi.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Nedagnija

Dagnijai nav īsti izpratnes par skolēnu pārvadājumiem. Kāds te sakars ar sabiedriskā maršruta autobusiem - dublējas vai nedublējas???? Skolēnu pārvadājumiem ir jābūt bezmaksas, jeb varbūt Dagnija no savas algas ir gatava apmaksāt skolēnu braucienus sabiedriskājā transportā???? Vienam pagastam to viņa noteikti var nodrošināt ar savu algu!

pirms 8 gadiem, 2010.08.16 08:26

novadniece

Skumji, bet tā vien liekas, ka citos mūsu bijušā rajona novados izglītības jautājumi tiek risināti pārdomātāk, atbildīgāk, domājot par skolēniem. Mūsu novadā deputātos tik daudz skolu direktoru, bet neskaidrību daudz. Vai nav tā, ka katrs velk uz savu pusi? Visa vasara pagājusi, bet pat par transportu nav skaidrs.

pirms 8 gadiem, 2010.08.15 18:45

doma

Jā, ja visu laiku novadā skandina, ka pagastos neko nedarīja un bija bardaks, tad jautājums, kā šo visu neizdarību varētu nosaukt. Regulāras neizdarības novada administrācijā jau ir norma. Šausmas, šausmas. Par cilvēkbērnu šajā iestādē netiek domāts. Kāpēc darbinieki tiek laisti atvaļinājumos, ja nav izdarīti darbi. Jāizadra secinājumi, netiek novada administrācijas vadība galā ar saviem pienākumiem.

pirms 8 gadiem, 2010.08.15 12:33

jana

nu ta jau ir, berniem diezgan sanak agri celties, it ka jau nav nekas traks pie visa jau pierod, bet diez vai pasiem deputatiem un vel sadiem tadiem gribetos tik agri celties un majas noklut tikai ap pieciem.pavasari jau labi.bet nak ziema, tumsie vakari.

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 15:41

___

Jā Jānis nedaudz pat atrāvies no T., ka neievilina

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 13:30

Vecāks

Līdz skolai jau tiks,tikai pārpildītos autobusos un 5.gad.-6.gad. izbrauks 7,30 un atpakaļ tiks 16,30. Vai kāds no izglītības pārvaldes vai deputātiem ir pabraukājis no rītiem līdz šoferītim pa maršrutu? Sirsnīgi iesaku vecākiem pasekot līdz kā tas notiks!

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 11:42

xxx

Un noteikti tādu kurš (nevis kura) patiktu cienījamai izpilddirektores kundzei.

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 09:27

!!!

Cik sarežģīta jābūt iepirkuma procedūrai, ja aprīli tika savākti dati par skolēnu pārvadājumu maršrutiem , skolēnu skaitu un izmaksām, bet augustā vēl nekas nav izdarīts? varbūt pieņemt kādu speciālistu?

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 08:27

???

Tā Tija gan ir sprigana meiča. Tad uz Koluža pusi, tagad uz Rumbiņu ieciklējusies. Nu padies Dievam, Rumbiņš prātīgs puika, labāk tā lēnām un ar piesardzību.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 18:13

Vietējās ziņas