Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni uzaicināti uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta 8

Ceturtdien, 8. novembrī, Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvos skolēnu radošo darbu konkursa «Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā» labākos autorus.

Uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta uzaicināti trīs audzēkņi no Bauskas pilsētas pamatskolas 6.b klases – Anna Sibilla Pumpure, Rainers Bortkevičs un Elīza Lakoviča-Lakovica. Bauskas skolēnus konkursā rosināja piedalīties latviešu valodas skolotāja Ieva Mašale. Labāko runu autoriem būs iespēja īpašā ekskursijā iepazīt Rīgas pili.
Skolēnu darbi tika vērtēti trīs vecuma kategorijās. 5. – 6. klašu skolēnu grupā baušķenieces A. S. Pumpures runa ir atzīta par vienu no trim labākajām. Rīgas pilī ceturtdien paziņos katras kategorijas pirmās vietas ieguvēju. Laureātu runu fragmenti 18. novembrī tiks iekļauti Latvijas simtgades svētku koncerta programmā Latvijas Nacionālajā teātrī. Pērn konkursā uzvaru guva un savu runu valsts svētku svinīgajā koncertā 18. novembrī lasīja Klēra Kuļikauska no Bauskas pilsētas pamatskolas.
Šogad konkursam iesūtītas vairāk nekā 150 esejas un video uzrunas no visas Latvijas – Bauskas, Cēsīm, Grobiņas, Jelgavas, Krāslavas, Skaistkalnes, Vecumniekiem un citām vietām.
Valsts prezidenta kanceleja konkursu rīko, lai veicinātu Latvijas skolēnu patriotismu un pilsonisko līdzdalību, kā arī sekmētu interesi par valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.


Pievieno komentāru

Komentāri 8

re

Paldies, darbīgajai skolotājai Ievai Mašalei, kurai ir spējas iedrošināt un iedvesmot savus skolēnus. Cerams, ka šie mazie ķipari izaugs īsti Latvijas patrioti!

pirms 12 dienām, 2018.11.07 20:02

patriots

Kamēr izaugs, nebūs vairs par ko patriotēt, jo, turpinot graut valsti šādos tempos, viss jau būs izbeidzies. Un beidziet slavēt izglītības jomas speciālistus, jo viņi, neprotestējot pret sistemātisku izglītības kvalitātes pazemināšanu, vistiešākā veidā ir piedalījušies un turpina piedalīties valsts pamatu graušanā!

pirms 12 dienām, 2018.11.08 08:27

pārdoma

Daļa taisnības ir patriotam, bet nez vai parasts ierindas skolotājs var protestēt, tam jānāk no augšas. Kā zinām daudzās skolās skolotājs nevar papīkstēt. Labi ja ir kaut šādi skolotāji , kas to patriotisma sēkliņu iesējuši un tālāk jau jāaudzina vecākiem , skolai , valstij.

pirms 11 dienām, 2018.11.08 14:02

...

Patiesi žēl, ka nepilngadīgie iesākumā nedrīkst kopā ar prezidentālo izstrādājumu ieraut ...

pirms 11 dienām, 2018.11.08 16:46

secinājums

Pa kluso kaut kur kuluāros jau drīkst.

pirms 11 dienām, 2018.11.08 19:08

jauki

...patīk asprātis daudzpunktiņš,bet ja nopietni mēs varam būt lepni par to , ka mūsu novadā aug gudri bērni, šī diena viņiem paliks atmiņā visam mūžam, un varbūt šie būs tie bērni , kuri nekur neaizbrauks un kops savu skaisto zemīti.

pirms 11 dienām, 2018.11.08 21:19

Mamma

Izcila Skolotāja. Patiesi mīl bērnus, lieliska kā klases audzinātāja un profesionàla valodas skolotāja. Daudziem būtu piemērs. Paldies!

pirms 11 dienām, 2018.11.08 21:37

LAUCINIEKS

Man patīk mūsu Prezidents un lauku skolotāji .

pirms 11 dienām, 2018.11.09 11:10

Vietējās ziņas