Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni, vecāki un viesi tiekas dārza svētkos Pamūšā 3

Gailīšu pagasta Pamūšas speciālajā internātpamatskolā 21. maijā notika dārza svētki «Mēs esam». Pasākumu rīkoja par godu paveiktajam skolas teritorijas apzaļumošanas projektam.

Vispirms sanākušos skolas audzēkņi un viesi priecēja ar koncertu. Izglītības iestādes direktores vietniece audzināšanas darbā Māra Kampāne pastāstīja, ka sākumā uzstāšanās plānota pagalmā, bet pēc ilgā rīta lietus pārcelta uz nelielo skolas zāli, kura bija pārpildīta.

Koncerta sākumā pirmo reizi atskaņoja skolas himnu, kuras vārdu autore ir skolnieces Justīnes Pluces vecmāmiņa Brigita Seškēna, bet mūziku sacerējusi Jurgita Druseika. «Mazmeitai rakstīju dažādas rīmītes. Pamūšas skolas direktore tās dzirdēja un piedāvāja uzrakstīt himnu. Tā ir veltījums manai mazmeitai,» tā B. Seškēna.

Internātpamatskolas audzēkņi dziedāja, dejoja, demonstrēja popielu. Divreiz uz skatuves devās arī mazā Justīne Pluce. «Bauskas Dzīve» vaicāja meitenei padomu: «Kā saņemties, lai ikviens varētu uzstāties uz skatuves?» «Jābūt ļoti priecīgam, emocionālam. Nevajag baidīties,» smaidot atbild meitene.

Pasākuma noslēgumā uz skatuves devās Santas Zemītes Bauskas pilsētas pamatskolas tautas deju ansamblis. Dziedāja pazīstamās kantrimūzikas grupas «Dakota» līderis Edvīns Zariņš.

Bauskas novada Pamūšas speciālās internātpamatskolas direktore Aelita Naumane pastāstīja, ka sadarbībā ar biedrību «Bauskas rajona lauku partnerība» iegūts Nīderlandes fonda «Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij» finansējums skolas teritorijas apzaļumošanai, ko izdevies realizēt ar Bauskas novada domes līdzfinansējumu. Projektā īstenoti arī dārza svētki «Mēs esam».

 Direktore pateicās finansētājiem, vecākiem, kas palīdzēja veikt apzaļumošanas darbus, apzaļumošanas projekta autorei Ilvijai Atvarei un citiem atbalstītājiem. Lielākais paldies skolas vecāku padomes dalībniecei Gunitai Ūdrei, kas deva lielu ieguldījumu projekta īstenošanā.
«Mēs esam no tām skolām, kuru bērni piedalās novada un pat Latvijas mēroga pasākumos. Cenšamies panākt, lai ikviens bērns var uzstāties uz skatuves,» tā A. Naumane.

Pēc koncerta notika pasākuma aktīvā daļa – vispirms pulcēšanās pie ugunskura, kur visus cienāja ar tēju un pīrāgiem. Pēc tam vecāki devās aprunāties par skolas lietām, bet bērniem notika dažādas nodarbības.


Radošajās darbnīcās veidoja frizūras, apgleznoja sejas, izgatavoja dažādas interesantas cepures, veidoja kopēju gobelēnu. Sportiskākie izklaidējās šķēršļu stafetē, devās izjādē ar «Mēmeles jāšanas kluba» ponijiem.


«Ārkārtīgi pozitīvi vērtēju skolas pedagogu darbu. Bērniņiem viņi dod visu, un audzēkņi ir atsaucīgi. Šeit dzīve bērniem nepaiet garām. Katram no skolotājiem vajadzētu medaļu,» tā B. Seškēna. Arī citi vecāki pauda atzinību skolas pedagogu paveiktajam darbam.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Krizdole

Es zināju un ļoti ticēju, ka izdosies! Jūs darat patiesi svētīgu darbu. Paldies!

pirms 4 gadiem, 2014.05.23 10:07

Kadrija

Super komanda Pamūšas skolā!
Šie bērniņi skolā jūtās vajadzīgi,mīlēti un droši!
Lai jums izdodas!

pirms 4 gadiem, 2014.05.23 19:15

ija

paldies! tagad es zinu, ka manam bèrnam te ir visjaukākā vieta pasaulē! paldies Dinai, Ieviņai un visjaukākajam cilVēciņam direktorei! paldies,ka pieņemat manu bērnu tādu kāds viņš ir! paldies Zariņam, Jūs esat lilisks!

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 20:03

Vietējās ziņas