Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāja Solvita Lauzēja – labākā mācību uzņēmumu konsultante 5

Piektdien skolēnu mācību uzņēmumu festivālā Ķīpsalā uzslavēti ne tikai mūspuses skolēni, bet arī pedagoģe Solvita Lauzēja, kura nosaukta par šī gada labāko skolotāju - biznesa konsultanti.Šo balvu skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumu rīkotāja biedrība «Junior Achievement - Young Enterprise Latvija» (JA-YEL) kopā ar atbalstītājiem pasniedz otro gadu. Pērn to ieguva Rīgas 2. ģimnāzijas pārstāve, bet šogad - Iecavas vidusskolas skolotāja, Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas SMU konsultante Solvita Lauzēja.Pedagoģe telefonintervijā «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par atzinību, gan uzsverot - tas ir liels viņas audzēkņu panākums, kuri strādā ar degsmi un īsteno spilgtas, inovatīvas idejas. Viņa pateicas par atbalstu gan skolu vadībai, gan bērnu vecākiem. S. Lauzēja ir īpaši priecīga par vienu no balvām - portatīvo datoru, jo viņas dators jau ir novecojis.Godalgotas vietas ieguva S. Lauzējas konsultētie uzņēmumi. «Dižkoks» no Bauskas sākumskolas ir otrais labākais pamatskolas grupā. Tā kodols - Matīss Kataņenko un Airita Skaldere - rāda labu paraugu darba dalīšanā, stāsta skolotāja. Uzņēmums ražo koka lāpstiņas ar asprātīgiem uzrakstiem un putnu būrus. Produkciju gatavo Matīss, bet Airita labi māk pastāstīt par to, veido reklāmu, bukletus, savelk finanses. «Žūrija, pasniedzot balvu, uzslavēja, ka mazs cinītis gāž lielu vezumu,» priecājas pedagoģe. Firma saņēmusi atzinību arī par glīto noformējumu - abi bija tērpušies hūtēs un rotājušies piespraudēm.Pamatskolu grupā trešo vietu ieguva Bauskas Valsts ģimnāzijas SMU «SNK». Tās pārstāvis Uldis Urtāns īpaši labi prezentējis produktus - koka suvenīrus un sērkociņu kastītes ar aicinājumiem sakopt un saudzēt vidi.Bauskas Valsts ģimnāziju festivālā pārstāvēja arī uzņēmumi «Tavam stilam», «Pūkas pa gais», «Madžija», Bauskas sākumskolu - «Sapnītis» un «Harmonija». Piedalījās Iecavas vidusskolas SMU «Planieri Iecava», kas guva atzinību starptautiskajā SMU festivālā martā, kā arī « Sisis Vijoļkāja», kas piedāvā muzikālus priekšnesumus, un «Zelta lietus» ar ziepēm. Bauskas novada Īslīces vidusskolu pārstāvēja starptautisko festivālu dalībnieces no SMU «Pūcīte», kā arī «Rotājies pats».S. Lauzēja pauž gandarījumu par visiem, kas piedalījās: «Arī tie, kas neieguva balvas, var augt un pilnveidot savu produktu, tās pasniegšanas veidu.» Skolotāja vērtē, ka patlaban veidojas spēcīga jauno uzņēmēju paaudze: «Pat ja viņi nenolems dibināt uzņēmumu, viņi īstenos vērtīgas idejas, mācēs pārstāvēt savu viedokli. Pat ja kāds saprot, ka jāmācās svešvalodas, jau ir daudz. SMU produktu un prezentēšanas kvalitāte ir ļoti augusi, pat pieredzējuši uzņēmēji saka - tā ir nākotne! Jāuzteic rīkotāju ieguldījums pasākumu organizēšanā, kas ar katru gadu uzlabojas.»SMU festivāls Ķīpsalā turpinās līdz svētdienai. Noslēguma dienā tajā piedalīsies arī Bauskas Valsts ģimnāzijas SMU «Koks» un «Shadows», kurā apglezno stiklu, kā arī skolotājas Antras Pārumas konsultētais SMU «Brīnumpērle» no Iecavas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Austra

Solvita, visu laiku zinu, ka esi ļoti laba skolotāja, ka patiesi esi pelnījusi atzinību, sveicu un lai veicas arī turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2012.04.16 11:41

no vidusskolas

Solvita, Tu esi forša! Priecājamies par Tevi!

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 00:27

kodols

Paldies skolotājai Solvitai,sk.Sanitai un skolas vadībai par iespēju skolēniem piedalīties šādā brīnišķīgā projektā.
Lai visiem veicas arī turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2012.04.14 21:06

no sākumskolas

Prieks par bērniem un Solvitu. Apsveicu, Solvitiņ, Tu to esi godam pelnījusi!

pirms 7 gadiem, 2012.04.14 19:21

Vietējās ziņas