Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāji brīvlaikā izglītosies 3

Pavasara brīvlaikā – no 14. līdz 18. martam – pedagogiem plānotas dažādas izglītojošas nodarbības. Bauskas novada skolotāji pirmdien, 14. martā, dosies uz Jelgavu. Šeit e-prasmju nedēļas pasākumā viņi darbosies dažādās radošajās darbnīcās, «Bauskas Dzīvi» informē novada izglītības nodaļas metodiķe Olita Vulāne.

Metodiķe iepazīstina arī ar citiem plānotajiem pasākumiem: «Vērienīgu sarīkojumu otrdien, 15. martā, organizē latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Vija Cerusa. Bauskas Valsts ģimnāzijā šajā dienā notiks starpnovadu konference «Inovācijas pedagoģiskajā darbā mācību stundās un ārpusstundu darbā latviešu valodā un literatūrā.»»

Uz Talsu novadu pedagogi dosies trešdien, 16. martā. Viņi strādās Zemgales un Kurzemes starpreģionu logopēdu konferencē. Savukārt vēstures skolotāji un klašu audzinātāji šajā dienā dosies uz Lesteni. Tur viņi piedalīsies leģionāru atceres dienas pasākumos.

Bauskas Valsts ģimnāzijā 17. martā plānots Dainu tēva Krišjāņa Barona 180. dzimšanas dienai veltīta konkursa folklorā un latviskajā dzīvesziņā noslēguma sarīkojums. Savukārt pilsētas pamatskolā šajā dienā metodiskās apvienības sanāksmē strādās vizuālās mākslas un mājturības un tehnoloģiju pedagogi. Brīvlaikā Bauskas novada skolotājiem notiks vēl citas profesionālās aktivitātes, stāsta O. Vulāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Andis

Un viņiem vēl slikti? Ekskursija un mazliet mācības. Citu profesiju pārstāvji to dara pa savu naudu un atvaļinājuma laikā . Un nečīkst. Izredzētā profesijā.

pirms 2 gadiem, 2016.03.14 00:06

Andi

Nu tad ej un strādā par pedagogu, tad Tu arī būsi izredzētās profesijas pārstāvis!

pirms 2 gadiem, 2016.03.14 16:15

Vietējās ziņas