Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolu ēku renovācija Misā un Skaistkalnē nodrošina patīkamu siltumu telpās

Ģimenes tomēr ievēro Ministru kabineta noteikto, ka bērni līdz 12 gadu vecumam var neapmeklēt izglītības iestādes, ja ārā ir mīnus 20 un vairāk grādu pēc Celsija.

Pirmā aukstā diena bija 6. janvāris. Aptaujātie izglītības iestāžu vadītāji atzina, ka īpašu pārmaiņu nav. «Skolā ir gandrīz visi. Redzēs, kā būt tālāk, jo sola lielāku aukstumu,» informēja Vecumnieku novada Misas vidusskolas direktore Rūta Kārkliņa. Viņa stāstīja, ka izglītības iestādes ēka ir renovēta un par spīti lielajam salam ir tik silta kā vēl nekad. Bijis vērts īstenot energoefektivitātes paaugstināšanas projektu.

Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece apliecina, ka skolēnu apmeklējums nav īpaši mazinājies, toties izglītības iestādes telpas energoefektivitātes projektu dēļ ir siltas un patīkamas. Līdz piektdienai, 8. janvārim, pieaugot aukstumam, skolēnu apmeklējums tomēr samazinājās arī Vecumnieku novadā.

Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolaines pamatskolas direktore Lilija Bula informēja, ka piektdien skolā bija aptuveni puse audzēkņu. Telpās ir silts, apkuri nodrošina pirms gada iegādāts granulu katls. Sākumā bijušas problēmas, bet tās novērstas, šogad iekārta strādā labi. Kurinātājs Edmunds Draukšs pastāstīja, ka pēdējās trijās dienās kurināmā patēriņš pieaudzis gandrīz trīs reizes.

Aptuveni par ceturtdaļu mazāk skolēnu piektdien bija Bauskas sākumskolā, informēja izglītības iestādes direktore Linuta Ģerģe. Pirmdien, 11. janvārī, skolas kolektīvs Bauskas pilskalnā rīkos Sniega dienu. «Vēlos, lai bērni izbauda ziemas priekus,» teic L. Ģerģe. Jāņem līdzi «ābolīši» vai «vanniņa», klasei vajadzēs vismaz vienas ragaviņas stafetes sacīkstēm. Pasākuma rīkotāji sola cienāt ar siltu tēju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas