Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēdz abonēšanas centru «Diena»

Abonēšanas centra «Diena» (ACD) klientu apkalpošanas centrs Bauskā ar 1. novembri tiks slēgts. ACD pastnieki līdz gada beigām gan turpinās piegādāt tos preses izdevumus, kas jau ir pasūtīti. Bet nākamajā gadā Bauskā ACD vispār darbu pārtrauks un arī nepiegādās presi, to mūspusē 2008. gadā darīs «Latvijas Pasts».

Abonēšanas centra «Diena» mārketinga un pārdošanas direktore Ilze Jankovska paskaidroja, ka darbības pārmaiņas ir tamdēļ, lai veicinātu konkurētspēju un sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus nākotnē.

Savukārt projektu menedžere Ivita Bidere skaidro, ka aizvien mazāks kļūst to abonentu skaits, kas pasūta preses izdevumus klientu apkalpošanas centros, arī Bauskā: «Mūsu klientiem viens no svarīgākajiem pakalpojumiem ir abonētās preses piegāde līdz pulksten 7. Tāpēc esam saglabājuši šīs piegādes tikai tajās teritorijās, kurās pakalpojums ir ekonomiski pamatots.

Abonēšanas centrs «Diena» pārdod un piegādā abonēto presi Bauskā kopš 2002. gada novembra. Pēdējos darbības gados vērojama strauja klientu skaita samazināšanās. Preses piegādātājiem, kas strādāja abonēšanas centrā «Diena» Bauskā, tiek piedāvāta iespēja pieteikties un turpināt darbu kā reklāmas piegādātājiem. Izjūtot atbildību par saviem darbiniekiem, esam snieguši visu nepieciešamo informāciju par sociālajām garantijām, kā arī papildus informējuši par Nodarbinātības valsts aģentūras iespējām.» Atgādinām, ka līdz šī gada beigām visi klienti, kas preses izdevumus pasūtīja abonēšanas centrā «Diena», tos saņems.

«Bauskas Dzīve» piebilst, ka laikrakstu piegādi pilsētā nākamajā gadā joprojām nodrošinās «Latvijas Pasts». To apstiprināja arī Bauskas 1. pasta nodaļas priekšniece Antra Tīrumniece: «Ja būs nepieciešams, mēs meklēsim papildu darbiniekus, bet baušķenieki bez preses izdevumiem nepaliks.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas