Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālajam dienestam vadītāju vēl nerod 2

Bauskas novada pašvaldībā ir noslēgusies pieteikumu iesniegšana uz trim amata vakancēm. Divos gadījumos notiks tikšanās ar pretendentiem, bet abas kandidatūras uz Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja vietu atzītas par neatbilstīgām.

Bauskas novada domes administrācijas personāla speciāliste Dace Strazdiņa informē, ka amata pretendentu izvērtēšanas komisija 5. novembrī izpētīja iesniegtos dokumentus, izvērtējot amata pretendentu atbilstību izvirzītajām prasībām.

Konkursā uz Uzvaras pamatskolas direktora amatu saņemti divi pieteikumi. Pirmajā vērtēšanas kārtā abi pretendenti atzīti par atbilstīgiem izvirzītajām prasībām. «Par abām kandidatūrām Iekšlietu ministrijas Informācijas centram ir pieprasītas ziņas, vai uz tām neattiecas normatīvajos aktos noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu,» informē D. Strazdiņa. Pēc informācijas saņemšanas saskaņos izvērtēšanas komisijas nākamās sēdes un darba intervijas datumu, uz kuru uzaicinās amata pretendentus otrās kārtas vērtēšanai.

Konkursā uz iestādes «Bauskas novada administrācija» juridiskās nodaļas vadītāja amatu saņemti pieci pieteikumi. Izvērtējot iesniegtos dokumentus, komisija divus amata pretendentus atzina par neatbilstīgiem izvirzītajām prasībām. Trīs aicinās uz darba interviju.

Uz iestādes «Bauskas novada sociālais dienests» vadītāja amata vakanci saņemti divi pieteikumi. Izvērtējot iesniegtos dokumentus, komisija nevienu no amata pretendentiem neatzina par piemērotu izvirzītajām prasībām. Par turpmāko rīcību komisija vēl lems.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mjā

Kurš līdīs tajā midzenī??Inu jau te aprēja kā suņi, atnāks cits, ries atkal..fu..

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.11 14:23

fu

kurš grib ar tām negodīgajām klačbābām cīnīties?
Domāju, neviens.

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.13 23:41

Vietējās ziņas