«Sounds of the Music» Bauskā un konkursa veiksminieks 1

Bauskas kultūras centrā trešdien, 27. decembrī, būs koncerts «Sounds of the Music».

Prieks, ka brīvajās dienās vairāk nekā 1200 interesentu apskatīja informāciju par šo koncertu portālā bauskasdzive.lv. Paldies tiem 28 portāla lietotājiem, kuri elektroniskajā pastā atsūtīja atbildes uz konkursa jautājumu. Visi atbildētāji lieliski pazīst mūsu teātru aktierus, jo precīzi tika nosaukts, kurš mākslinieks pārstāv kuru teātri. Taču īpaši paveicās Edijam Francim, kas ieguva divus ielūgumus uz 27. decembra koncertu Bauskā. Ielūgumi veiksminiekam nosūtīti uz viņa norādīto elektroniskā pasta adresi.

Visiem pārējiem varam pateikt, ka uz koncertu palikušas vēl dažas biļetes. Atgādinām, ka koncertā «Sounds of the Music» klausītāji dzirdēs fragmentus no pasaulē populāriem muzikālajiem projektiem. Skanēs melodijas no mūzikliem «Mamma Mia», «Les Miserables» («Nožēlojamie»), «The Phantom of The Opera» («Operas spoks»), «Cabaret», «La La Land» un citiem.

Producents Sandis Mohovikovs atklāj, ka uzvedumā līdz ar Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas simfonisko orķestri muzicēs labākie dziedošie aktieri no visiem Latvijas teātriem. Pasaulslavenu mūziklu varoņu lomās iejutīsies Līga Zeļģe un Uldis Siliņš, Ieva Puķe, Gints Andžāns un Ģirts Rāviņš, Ērika Eglija, Edgars Pujāts un Inese Kučinska.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pulksteņmeistars

Vēl jau AUZĀNS varēja savā rakstā pieminēt koncerta sākuma laiku???

pirms 26 dienām, 2017.12.26 12:21

Vietējās ziņas