Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta skolas treneri paaugstina meistarību 4

Bauskas bērnu un jauniešu sporta skolas treneri šonedēļ divas dienas veltīja kompetences paaugstināšanai. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pedagogi šogad un nākamgad organizē seminārus visas Latvijas teritorijā. Bauskā viņi vadīja nodarbības 12. un 13. oktobrī.  Stāsta projekta koordinatore Ilona Blekte: «Seminārs kopumā ir sadalīts trīs moduļos. Pirmajā tiek sniegta informācija par psiholoģiski pedagoģiskajām zināšanām, par sporta izglītību Latvijā, Eiropā, par dažādu veidu pedagoģiskajām pieejām. Otrais modulis pēc gada būs praktiskās nodarbības, bet trešais saistībā ar medicīniski bioloģiskajiem izglītības aspektiem.» Projekts tiek finansēts no Eiropas Savienības fondiem. Projekts «Kompetents sporta pedagogs» esot viens no retajiem gadījumiem, kad finansējumu esot izdevies novirzīt tieši sporta treneru izglītības un kompetences uzlabošanai. Bauskas bērnu un jauniešu sporta skolas metodiķis Māris Šekavs ir apmierināts ar docētāju darbu. «Paveicās, ka panācām, lai seminārs notiktu Bauskā. Izglītība ir ļoti dārga, it īpaši, ja vēl jābrauc uz Rīgu. Protams, kaut ko no apmācībā gūtās informācijas var sameklēt, bet, lai to darītu, vajag laiku un precīzas zināšanas, ko meklēt. Tagad tas ir vienkārši - klausies un atceries,» tā M. Šekavs. Seminārā apgūtais ir gana svarīgs. Viena no pedagoģēm speciāli ieradusies no Liepājas, lai varētu piedalīties nodarbībās. I. Blekte pastāstīja, ka visiem treneriem ir izdalītas anketas, lai precizētu, kādu prasmju un zināšanu papildināšana ir nepieciešama otrajā un trešajā modulī. Nākamās nodarbības varētu notikt nākamā gada martā. Kursi ne tikai papildinās zināšanas, bet arī būs noderīgi treneru sertifikātu atjaunošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kursi

Kā kas atbild ?Viņa pati vienmēr atbild sev, jo neviens neko vināi nejautā .Nezina jau ko jautāt!

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 21:42

labs

Kā Grantiņa var apmeklēt sporta skolas pasākumus un savu tiešo darbu??? Viņa taču valsts darba lpienākumu izpildes lkā atrodas un komandē savā zemnieku saimniecībā!!! Kas novadā atbild par viņas darba kvalitāti??????????????????

pirms 7 gadiem, 2010.10.16 22:40

Vietējās ziņas