Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par «Anneles» pastāvēšanu 18

Bērnunams «Annele», kurš no šī gada janvāra nonācis Bauskas novada pārziņā, iespējams, varētu tikt likvidēts. Šis ir viens no variantiem, par kuru diskutēs novada domes sociālo lietu komitejas sēdē šodien, 13. janvārī. Komitejas priekšsēdētājs deputāts Juris Landorfs informē, ka sēdē tiks spriests par iestādes turpmāko statusu.  Savukārt deputāts Raitis Ābelnieks «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka viņš iestāsies par bērnunama likvidēšanu. Kā argumentus savam viedoklim viņš minēja augstās izmaksas, kas viena audzēkņa uzturēšanai ir pat divas ar pusi reizes lielākas nekā līdzīgās iestādēs citviet. Prāvus izdevumus veido arī darbinieku atalgojums. Dokumentos minēti 19 audzēkņi, ar tiem strādā desmit darbinieku, direktores alga pērnā gada nogalē bija vairāk nekā tūkstotis latu mēnesī. Neefektīva ir ēkas izmantošana. Savulaik tā būvēta kā bērnudārzs, kurā būtu iespēja izmitināt ap pusotra simta mazuļu. Deputātu R. Ābelnieku neapmierina arī kārtība, kāda valda šajā iestādē. Te netiekot nodrošināta pietiekama audzēkņu kontrole. Vēlās vakara stundās policijas darbinieki tos nereti aiztur klaiņojam pilsētā.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Liga

Ko lai saka.Ira ta kad aukstak stavosiem ira nosplauties par bernunama berniem.Viniem tikai intrese ka ietaupit naudu uz kaut ko.Vini nekad neizjutis to ko mes esam uz savas adas izbaudijusi.Vini nezin kas ir bads un aukstums.Ka ir ubagot.Un augt bez vecakiem un bez istas gimenes milestribas.Deputatiem kuri nava to vardu cienigi vairs viniem nekad nekas netrukst.Tas nenozime kad jus varat mainiti majas kuras jums neko nenozime.Bet mums tas nozime loti daudz.Mes tur esam augusi.mes tur esam raudajusi un smejusies.izcietusi sodus un uzklausisjusi audzinatajus.ja tagad katrs kur iedomasies likvidet bernunamus tad vispar kapec atstat dzivus mus.ja us ka lupatas svaidis no vienas ekas uz otru.Katrs kaut ko izmaksa.Bet berna dzivi,sapnus un ceribu neaistas dizves vietas maina un uzpirksana.ja jums tas butu jaizbauda tad zinatu ka tas ir.

pirms 8 gadiem, 2010.08.07 14:10

Raiba

Ko nespēja pierādīt neskaitāmās kontroles, pārbaudes un komisijas, to samērā ātri panāca jaunā novada deputāti.Žēl tikai, ka tik daudzu bērnu likteņi jau sakropļoti.Es arī patiesi priecājos , ka riebeklībām Annelē pienācis gals!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 20:15

es

Likvidēt, un bērniem atrast citas mājas, kur tiešām viņi kādam ir vajadzīgi un pienācīgi rūpētos. Annelē bērni tika rauti ar varu, lai būtu Seržānu ģimenei darbs un varētu dzīvot uz bērnu rēķina.

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 16:24

MG-42

Pilnībā pielrītu. Labāk lai Anneles vietā ir bērnudārzs, bet bērnunamus atstāt kādus 2-3 valstī. Ar armijas disciplīnu, un normālu darbu ar bērniem.

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 15:44

Anneles iemītniekam

Ideāls Jums viņš ir tādēļ,ka valda visatļautība,klaiņot var ,kur ienāk prātā,darīt,ko gribās,neiet uz skolu un nemācīties.Kas būs ,kad paliks 18 gadi?Jāslēdz ciet un jāglābj mazākie bērniņi no tā ārprāta,noteikti ir iespēja ievietot normālos bērnunamos.

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 15:16

es

Kad tik" komendantes "kudzei liela alga, kas viņi gar bērniem, lai tak tiek tas nams bērnudārzam pa daudz jau nebūs!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 14:51

Anneles iemitniekam

Protams. ka nav tik ideali, jo citviet ir kartiba! Citur skatas lai berni butu majas, lai berni nesmeketu utt... Citur rupejas par bernu drosibu un audzinasanu!!!!!
Bet Bauskas bernunama par jums nosplauties!
Vai kadu uztrauc kad esat aizklainojusi??? Jus mekle???

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 14:24

ANNELES iemiitnieki...;)

esmu pret slegsanu jo tur jau 13. gadus dzivoju....;)
citviet latvija naw tik ideala bernu nama ka bauska..:(
ja bernu namu likvides bauskai to nepiedosim un tad bauska vandalisms bus izteiktaks neka tagad kad tur dzivojam;)

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 14:14

........

maitas...:@ esmu pret to:@
annele paradis velln:@:D

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 14:13

URRĀ !

Es teikšu visa cieņa deputātiem, kuri lems par šīs degradantu veidošanas iestādes aivēršanu. Ceru, ka viņi būs godprātīgi un objektīvi vienreiz izbeidzot šo trilleri Bauskas centrā

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 13:13

esss

Es pat sāku smaidīt, jo man būtu patiess prieks,ja beidzot Anneles Bauskā nebūtu, jo šajā iestādē bērni netiek audzināti. Negribu tagad ķengāt visu ko biju redzējusi un dzirdējusi, bet patiesi priecātos, ja mūsu pašvaldība būtu tik apsviedīga.

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 12:38

........

Esmu pabijusi bērnunamā Annele ,nu kārtības tur nav nekādas,bērni regulāri neapmeklē skolu,padsmitnieki nenakšņo bērnunamā,bet piedzērušies vēlās vakara stundās staigā pa pilsētu,autoostu ,diedelēdami naudu.Vai Grāvītes kundzei par to nav jānes atbildība,vai viņai ,vai darbiniekiem ir sastādīts kāds administratīvais protokols par nerūpēšanos par bērniem?Ja noķer citus bērnus,vecākiem tiek dots brīdinājums,vai sastādīts protokols!Esmu par bērnunama likvidāciju,jo tur domā tikai par naudas ieplūšanu bērnunamā,nevis par pašu bērnu!Bija doma,ka varētu nokārtot par kādu bērniņu aizbildniecību un audzināt ģimenē,bet pēc pārrunām ar Grāvītes kundzi atmetu tādu domu,un cieši nossolījos,ka šai bērnunamā vairs savu kāju nesperšu!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 11:25

Ābelnieka kungs un piekrītu jums, jo tie bērni vienkārši negrib iet uz turieni!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 09:27

Ābelnieka kungs un piekrītu jums, jo tie bērni vienkārši negrib iet uz turieni!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 09:27

ex- darbinieks

Es, zinot kāda tur ir bērnu aprūpe, esmu par to lai likvidē.
Lilita jau neļauj darbiniekiem rūpēties par tiem bērniem, bet liek pārstāvēt tik savas intereses!
Ar tādu direktori tie bērni tik tiek sagrauti vēl vairāk!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 09:25

zina

Nu jau vairs rajona padomē nav, kas aizstāv Grāvīti, tādēl, beidzot pienāks pie pareizā risinājuma. Visu laiku jau viņai bija stipra aizmugure, tādēl, varēja neko nedarīt, sakropļot bērnu likteņus- viņus neaudzinot- un atbildības nekādas.Vēl tāda alga..... Super. Tos atbalstītājus no rajona padomes kopā ar dāmu vajadzētu ielikt pie sāls un maizes un ūdeņa vienā siltā vietā. Cik ilgi var ņirgāties par bērniem , šausmas. Beidzot būs tām riebeklībām gals. Urrā !!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 08:02

krimināllietas

Cik vēl krimināllietas jāierosina pret direktori, lAI VISI SAPRASTU, KA BĒRNUNAMA IDEJA IR DEGRADĒTA. Šeit neviens par bērniem nerūpējas. katra bērna izmaksa ir ap 1000 un vairāk. Kā direktorei var būt tik liela alga, ja neko nedara izņemot sevis reprezentēšanu. Citos bērnu namos sen ir alga ap 500,- lati. Zinu, ka piemēram Baldones, Inčukalna bērnunamos alga ir 500,- lati un darbinieki līdz minimumam. bērnunams apmaksājas, ja tajā ir vismaz 25 bērni.
Atdodiet ēku bērnu dārzam kam tā paredzēta. Bērnus var ātri izvietot uz Baldones bērnu namu, cik zinu tur no pašvaldības nauda nāk mazāka. bez tam jāpaskaita cik tie bērni ir no Bauskas pašvaldība un cik ,no citām pašvaldībām, kā notiek maksājumi?

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 07:49

Vietējās ziņas