Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par Bauskas novada deputātu algām 6

Karstas diskusijas gaidāmas Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē 21. aprīlī. Viens no tās darba kārtības jautājumiem ir par grozījumiem Darba samaksas un sociālo garantiju nolikumā.Novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka grozījumu mērķis ir koriģēt deputātu, domes vadības, arī izpilddirektora atalgojumu. Mainot atalgojuma principus, iecerēts ekonomēt līdzekļus. Lēmuma projektā paredzēts domes priekšsēdētājam mēnešalgu noteikt 95 procentu apjomā no valstī noteiktās maksimālās pašvaldību domes priekšsēdētāja mēnešalgas. Priekšsēdētāja vietniekiem būtu 85 procenti no priekšsēdētāja algas. Savukārt izpilddirektorei iecerēts atalgojums - 95 procenti no priekšsēdētāja algas. Lēmuma projektā paredzēts deputātiem noteikt 100, komiteju vadītājiem 150 latu mēnešalgu. Papildus deputāti saņems atlīdzību par darbu komiteju sēdēs, komisijās un darba grupās. Juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns piebilst, ka šis ir tikai lēmuma projekts. Iespējams, deputāti tajā varētu veikt būtiskus labojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

888888

Ko jūs, kādi tautas kalpi, viņi ir tautas kungi. Tā jau sen viņus būtu jāsauc.

pirms 8 gadiem, 2010.04.22 09:44

xxx

vajag kā Iecavā palielina sev par 25 % algas domes darbiniekiem, pārējās struktūras pieliek santīmus ,un vis okey ir. mācaties Baušķinieki no Iecavas , pat pieredzes apmaiņu varam sarunāt kā to tautu vēl pajāt

pirms 8 gadiem, 2010.04.21 17:40

Zutis

Pilnīgi piekrītu un atalgojumu vajadzētu piešķirt vidējo kādu saņem cilvēki visā valstī.Vai domes darbinieki ir kādi pārcilvēki,viņi tāpat pa nakti guļ.Nestrādā taču 24 stundas.Tad kāpēc viņi nevar saņemt nu kaut vai pēc augstākās stundu likmes,kas noteikta valstī.Nu protams par virstundām ari....pēc darba likumdošanas....Ja viņi ir tautas vēleti kalpi,kāpēc grib saņemt kā kungi??????

pirms 8 gadiem, 2010.04.21 16:50

......

Interesanti būtu pēc tam uzzināt, cik tad tiks ieekonomēts.

pirms 8 gadiem, 2010.04.21 15:41

hm

Kā gribas visus šos deputāpus un pastāvošo iekārtu pasūtīt 1 māju tālāk.... Kā vajadzētu VISU iekārtu celt no jauna!

pirms 8 gadiem, 2010.04.21 13:32

Vietējās ziņas