Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāvlaukumu pie rajona padomes cer ātri izbūvēt 3

Bauskas rajona Padomes (RP) jaunā stāvlaukuma izbūves sagatavošanas darbi sākās otrdien, 23. oktobrī. Rajona pašvaldības administrācijas ēkas Uzvaras ielā 1 Bauskā plākšņu segumu fasādes pusē noņem un aizved SIA «Mālnieki» no Codes pagasta. Uzņēmuma mehanizators Arvis Sējāns pastāstīja, ka darbs jāpabeidz piektdien, 26. oktobrī. Ātrāk to nevarēja paveikt, jo darbiniekiem un apmeklētājiem bija jāatstāj plākšņu taciņas.Pēc projektētāju veidotās tāmes, laukuma pašreizējā seguma demontāžas izmaksas esot ap 14 tūkstošiem latu. «Pašlaik celtniecības darbi maksā ļoti dārgi. Atradām uzņēmēju, kas atalgojuma vietā paņem plāksnes. Vienu daļu izmantosim aiz Bauskas rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas, kur pēc lietus ir dubļi un peļķes. Tā ieekonomējām līdzekļus,» sacīja RP saimnieciskās nodaļas vadītājs Andris Rācenis.

Automašīnu ir vairāk Jaunais stāvlaukums būšot 34 automašīnām. Iebraukšanu regulēs automātiskā barjera, pamatni bruģēs, jo tā būšot glītāk. Uzlabojumu izmantos pašvaldības ierēdņi un amatpersonas, kā arī ēkas telpu nomnieki. «Agrāk uz darbu devos ar auto. Diezgan grūti bija atrast brīvu vietu. Ierodoties uzreiz pēc pulksten astoņiem rītā, tas vēl bija iespējams. Ap pusdeviņiem jau viss bija pilns,» pašreizējo situāciju raksturo Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Bauskas nodaļas inspektore Evija Švikule.

Vietvara nomā arī laukumu pie savām garāžām, kas atrodas pie Pareizticīgo baznīcas. Taču tur mašīnas novieto arī blakusmāju iedzīvotāji, Pārtikas un veterinārā dienesta Bauskas pārvaldes personāls un klienti, kā arī Bauskas 1. vidusskolas darbinieki un audzēkņi, tā A. Rācenis. Tāpēc daudzi darbinieki savus transporta līdzekļus liek lielveikala «Rimi» laukumā.

Rajona vietvaras cenu aptaujā par stāvlaukuma izbūvi uzvarēja Jelgavas rajona uzņēmums - SIA «Leitis». Uzņēmēji priekšlikumus iesniedza līdz 17. oktobrim. Tos izvērtēja 18. oktobrī, teica RP sekretāre Baiba Marčenkova. RP iepirkuma komisija izvēlējās piedāvājumu ar viszemāko cenu. Sabiedrība būvdarbus apņemas veikt par 53 tūkstošiem un 89 latiem bez PVN. Vietvara līgumu ar uzņēmēju varēs slēgt 11. dienā pēc paziņojuma par iepirkuma procedūras rezultātiem publicēšanas 19. oktobrī Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) interneta mājaslapā . «Nākamotrdien, 30. oktobrī, pēc vienošanās uzreiz sāksies darbi. Jo ātrāk, jo labāk, lai šogad var pabeigt,» tā A. Rācenis. IUB publicētajā paziņojumā minēts, ka līguma izpildes laiks ir šīgada 21. decembris.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

un tie gniidas veel uzlikusi ka staaveet var tikai domes darbinieki....taa jau ir bezkauniiba!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 15:53

vilnis

pilniga bezgaumība un bezatbildīga pilsētas centra izķēzīšana...

pirms 11 gadiem, 2007.10.31 14:31

Depresija

Un tā aiziet mūsu naudiņa...ar greznību:( un mašīnas durvju priekšā starp rozēm...cik tur bij 100? dzeltenas:) Vasarā varētu izskatīties amizanti:D
...bitīt rožu dārziņā..., tagad sanāks autiņ rožu dārziņā:)

pirms 11 gadiem, 2007.10.26 15:44

Vietējās ziņas