Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpē realizēti vairāki veiksmīgi projekti 2

Spēļu laukums un apgaismojums pie skolas, sporta laukums ciemata centrā, kā arī jauna brīvdabas estrāde - visas šīs būves viena gada laikā ir parādījušās Stelpes ciematā. Izmaiņas ciematā veicina arī biedrības «Stelpīte» darbība. Nesen notika festivāls «Connect 2010», bet jau 4. septembrī tiek plānota koša un krāšņa brīvdabas estrādes atklāšana. Biedrības vadītāja Kristīne Rulle atzina, ka tiek gaidīti arī viesmākslinieki. Projekti, kuru rezultātus tagad varam vērot, tapa vēl pirms novadu apvienošanās. Stāsta kādreizējā Stelpes pagasta projektu vadītāja K. Rulle: «Kad parādījās iespēja iegūt Eiropas Savienības fondu finansējumu, Stelpes pagasta padome nolēma izveidot apgaismotu ceļa posmu no Stelpes pamatskolas līdz ciemata centram. Projektam bija nepieciešams gājēju celiņš, bet tā izmaksas bija pārāk lielas. Tad plānojām, ko vēl var paveikt. Izvēlējāmies sporta laukuma izveidi ciemata centrā un brīvdabas estrādi. Skolas teritorijā iznāca apgaismojums un spēļu laukums. Tas, kā izskatās laukumiņš pie skolas, ir direktores Dagmāras Venclovas nopelns. Viņa staigāja un stāstīja, kam jābūt, bet es tikai uzrakstīju projektu.» Pēdējā laikā konkursos nosolītās summas ir mazākas, nekā iepriekš bija gaidīts. Rezultātā nauda ir palikusi pāri un Vecumnieku novada domē ir apstiprināts lēmums, ka Stelpes ciematā ielām būs apgaismojums. Kā biedrības «Stelpīte» koordinatore K. Rulle atzīst, ka liels nopelns ir arī Sorosa fonda finansētajam projektam «Kopā būšana». Šis projekts palīdzējis Stelpei otrreiz atdzimt. Nauda neesot tik liela, cik pats efekts.Vairāk par šo tēmu lasiet pirmdien, 9. augustā, laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Stelpe

Tie ir pašvaldības projekti, vajag rūpīgi palasīt. Un uzturēšana ir pašvaldības pienākums. Nevajag tik neganti skaust Stelpes attīstību.

pirms 8 gadiem, 2010.08.07 15:54

:)

ja Rulle mazāk rullētu ar muti, bet vairāk darītu, būtu vēl labāk. Meitiņ, vajag izvērtēt kas ir lietderīgi un kas nav, kurš visus tos objektus uzturēs, lai neaiziet postā?

pirms 8 gadiem, 2010.08.07 13:14

Vietējās ziņas