Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpes pamatskolas statuss netiks mainīts 4

Vecumnieku novada Stelpes pamatskolā pēc vecāku un pedagogu iniciatīvas 1. decembrī notika diskusija ar novada domes amatpersonām un deputātiem. Sarunas iemesls bija izglītības iestādes attīstības perspektīva.Novada domes izstrādātajā un publiskotajā «Vecumnieku novada izglītības iestāžu attīstības koncepcijas projektā», par lielu izbrīnu Stelpes pamatskolas direktorei, novada domes deputātei Dagmārai Venclovai un viņas kolēģiem, bija minēts punkts: «Stelpes pamatskolu 2011./2012. mācību gadā pārveidot par Misas vidusskolas filiāli. Fakts izraisīja milzīgu neizpratni un skolēnu vecāku bažas. Diskusijas mērķis bija saņemt konkrētas atbildes uz šo un vairākiem citiem aktuāliem jautājumiem.Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kalniņš apgalvoja, ka minētā koncepcija esot tikai darba variants, kas tikšot koriģēts. Amatpersona apsolīja, ka tuvākajā laikā nekādas reformas Stelpes pamatskolu neskaršot. Tikai tad, ja audzēkņu skaits būs mazāk par 50, vajadzēs domāt par izglītības iestādes optimizāciju. Pašlaik Stelpes pamatskolā mācās 70 bērnu. Stelpieši kategoriski noraida utopisko ideju par pamatskolu kā Misas vidusskolas iespējamo filiāli. Plašāk par sanāksmi Stelpes pamatskolā varēsit lasīt laikraksta «Bauskas Dzīve» 8. decembra numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

arī pieredze

Bērzu pamatskola arī bija Mežotnes pamatskolas filiāle. Kā Mežotnei palika mazāk skolēnu,tā filiāli steidzami slēdza un tagad pat nevar normāli bērnus aizvest uz skolu - saspiež 16 vietīgā busiiņā jau nedēļu. Diez tagad ēkas uzturēšana izmaksā lētāk?

pirms 7 gadiem, 2010.12.04 15:09

iā iā

gribu teikt, ka nosaukums filiāle neko nemaina. pieredze- jaunsaule. tur visi ir apmierināti.

pirms 7 gadiem, 2010.12.03 19:13

iā iā

gribu teikt, ka nosaukums filiāle neko nemaina. pieredze- jaunsaule. tur visi ir apmierināti.

pirms 7 gadiem, 2010.12.03 19:13

nekā utopiska tur nav. un tā noteikti būs - filiāle!

pirms 7 gadiem, 2010.12.03 16:14

Vietējās ziņas